« padişah salatası | Main | Dr oetker sen çok yaşa! »

22/08/2003

Comments

Oya

merhaba hatice,
pancar salatası tarifin tarihi bayağı eski mesajımı fark edebilirmisin bilmiyorum ama inşallah fark edersin. tarif güzel tam yazın yapılacak tarif ama bana sanki anlatımda biraz eksik olmuş gibi geldi birde içine konacak pancarın pişmişmi yoksa çiğmi olacağı, miktarı gibi detayları yazmamışsın tarifi bir gözden geçirmende fayda var bence. kolaygelsin hoşçakal..

hatice

oya merhaba,
tarifi tekrar teyzeme sorup gözden geçireceğim...

emos

ben de bu salatayi severek yaparim,oyacim benim bildigim pancari tursu olarak alip rendeliyoruz.ayrica havuclari rendeleyip zeytinyaginda biraz pisirdikten sonra salataya ekliyorum,super bir goruntu harika bir tat ortaya cikiyor.
herkese afiyetler olsun...

betul

Hatice Hanım,

Bu kadife salatasinin resmi de olsaydi ne guzel olurdu. Yine de hayal gucum cok guzel olacagını soyluyor. Bunun bir de altına salatalık turşusu, onun ustune haşlanmış rendelenmiş havuç ve onun da ustune limon ve zeytin yag ile karıstırılarak ilave edilen patates rendesi versiyonu var. Dilerseniz tam tarifini verebilirim.
Istanbuldan Betul

Fulya

Betül Hanım,
kadife satasının patates rendesi olan tarifini gönderirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

sema

Ben de turşu halinde pancardan bir salata yapıyorum.Sonradam öğrendim rumeli salatası diye geçiyormuş.Ama içinde domates yeşil biber.macar salam mayonez ve yoğurt var.Yüm malzemeleriince veuzun uzun doğruyorsun.bol yoğur az mayonezle isteğe göre karıştırıyorsu.Deneyin...

zeynep

haticecim ben sitenin kısa zamansda müptelası oldum tariflerin goze ve damaga hıtap edıyor cuma günü günüm varbazı tariflerini yeni deniyecegim inş basarılı olurum salata tarıflerını ozellıkle cogaltırsan cok cok cok sevınırım=)BAŞARILAR

selver

sizin yemektariflerinizi cok ama cok beyeniyorum we hevesle sevgiyle pisiriyorum belki türkcem kuvetli degildir ama kusuruma bakmasinz insalah sizin büyük hayranlarinizdan
birisiyim bana büyük bir abla gibi yemektarifleri ögretiyorsunuz allah sizlerden büyük razi olsun size selamlar almanyadan
selver finger

Tuğba

pancar nedir?

jale

bende pazardan pancar aldım haşla kullan dediler ama nasıl haşlanır suyu dökülecek mi sonrasını bilen varsa açıklarsanız sevinirim.

dilek

tarifler harika helede benim gibi salata sever birileri için süper,merak ettim eğer bunların hepsi bir evde yapılıyosa kilo durumları nedir.Bizim evde önce gözümüz doysun sonra karnımız deniliyo bu yüzden sürekli yenilik gerekiyo e haliyle ben sürekli rejim yapıyorum eşim de spor yinede çok değil ama kilo var.ELİNİZE SAĞLIK SÜPERSİNİZ.

raspberry

merhaba,
salata çok lezzetli oldu.jale pancarının kırmızı kısmının kabugunu soyup,normal patates haslar gibi haşlayıp,pancarı rendeliyorsun.suyunu kullanmıyorsun.2,3patatesle yaptım.
bu guzel tarif için teşekkurler hatice;)

handan

sevgili hatice bu tarifi ben de kullanıyorum ama patateslari kek kalıbına koyuyrum tabii en alta pancar turşusunu çıkınca harika gözüküyor.bütün tarifler için teşekkürler.

şeker

herşey iyi güzel ama ben pancarın saplarıyla ne yapabilirim bununla ilgili bilginiz varmı

ilknur

pancarın saplarından yağda kavurarak üstüne 2 de yumurta kırdınız mı süper bir aparatif oluyor tadı da çok lezzetli :)

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been saved. Comments are moderated and will not appear until approved by the author. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Comments are moderated, and will not appear until the author has approved them.

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)