Portakal Agacı: sevimli kekler

« baharatlı yoğurt | Main | böğürtlen reçeli »

03/09/2003

Comments

BANU

merhaba sevgili hatice. bu harika site için sana çok teşekkür ederim. senden bir ricam olacak. portakal şekerlemesi tarifini biliyorsan benimle paylaşır mısın? şimdiden teşekkür ederim.
sevgiler

hatice

portakal şekerlemesi tarifini bir mail grubunda görmüştüm. ama epey uzun olduğu için sana mail ile gönderdim. siteyle ilgili sözlerin için de teşekkürler...

duygu

hatice mereba, bu tarifte tuz eklememiz gerektiğinden bahsetnişsin ama ben içindekiler kısmında göremedim tuz miktarını. hem neden tuz ekliyoruz?

zehra

merhaba Hatice;
Bir yemek sitesinde kullanılan tarifte sitenin adresi vardı.merak edip baktım iyiki de bakmışım. Çok sıcak, çok güzel bir site yaratmışsın.ben fazla yemek yapamıyorum (eşim meraklı o çok güzel yapıyor haliyle ondan kötü yaparım diye korkuyor insan) ama 2 ay sonra 2 yaşına girecek bir kızım var.Doğum günü için ne yapabilirim diye sitende dolaştım ve çok güzel tarifler buldum.Denediğimde mutlaka haber vereceğim.

fatma

çok güzel lezzetli yemekler kekler börekler salatalar yapıyorsunuz bütün tariflerinizi takip ediyoruz sizi ve portakal ağacını çok seviyoruz

Şermin


krem şantiye o nefis mavi veya pembe renkleri veren gıda boyalarını nerede bulabilirim biliyor musunuz ?

ilke

merhaba
bu keklere bayıldım 2 sorum var
1 süslemede kullanılan inca şeyler renkli kağıt mı ?
2 bu dergiyi ben nerden bulabilirm ?
bu tarifleri paylaştığınız için çok teşekkürler :)

Nur

1/2 çay kaşığı un yanlış yazılmış, orası tuz olacak büyük ihtimalle.. ancak ben de yumurtayı nerede kullanacağımızı bulamadım bu tarifte..

The comments to this entry are closed.

Youtube Kanalım

May 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

.