Atom köfte
havuçlu kek

Comments

derya

çok güzel bir bahce, benim merak ettigim sen nerde yaşiyorsun.

hatice

istanbul'dayım derya ama bahçe istanbul dışında...

asya

çok harika bir bahçe
ne güzel.ektiğin bir
sebze var mı?

hatice

teşekkürler asya. şu anki bahçede sebze yok, sadece ağaçlar ve mevsimlik çiçekler var. bu yaz babamla bir bölüme sebze ekme planları yapıyoruz. olmazsa da ben saksıya ekeceğim, şimdilik havaların ısınmasını bekliyorum...

nese

harika bir bahçe benim de bir bahçem var fakat şuan eşimin ilgi alanında bana fırsat vermiyor hevesinin geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum :)

hatice

neşe bizde de bahçe babamın ilgi alanında. ben de yaz gelse de sebzeleri eksek diye bekliyorum...

Mevhibe Cinar

Sevgili Hatice,

Biz burada bahceli bir evin studyo tipi odasinda yasiyoruz. Gecen yaz ev sahibim bana biraz alan ayirdi ve istersem birseyler ekebilecegimi soyledi. Butun yaz patlican, biber, domates, taze fasulye yedik valla. Cok zevkli bir is bahceyle ugrasmak.

sevgiler

Burcu

Benim bahcem yok ve hatta kucuk bir balkonum var, ama ben de cicege cok merakliyim. Cicek soganlari ve sebze tohumlari ekmeye bayiliyorum. Sonbaharda ektigim narcissuslarim acti, bitmek uzere, simdi fulyalarimin acmasini bekliyorum. Ve cilek diktim kucuk bi saksiya, bu yaz 10-15 tane cilek yemeyi planliyorum onlardan.. :)

Sibel

annem de saksıya fesleğen ekmiş, bir yandan bir an önce büyüseler de makarnalara salatalara fesleğen serpsem diyorum, bir yandan da o dokununca hemencecik kokusunu parmak uçlarınıza veren güzelim bitkiyi koparırken içim acıyacak onu da biliyorum!..

Burcu

Ben de gecen yaz tohumdan feslegen ekmistim, hani buyuk yaprakli yemeklik olandan, butun yaz yedik salata ve sandviclerde.. bu yaz tekrar ekmek istiyorum..

Bedia

Selamlar
masallah ya hepiniz bir seyler ekiyorsunuz, ogrenciyken etkigim cicekleri, gulleri hatirladim ne zevkli. kucuk bir bahcemiz var bira yalniz insallah havalar duzelinci susliyecegiz insallah.
Gul receli hic yedinizmi ? annem yapardi mmmm tatlimi tatli tavsiye ederim ;)
saygilar

hatice

ben de atlanta'dayken aldığım garden kit'e baktım dün. yanındaki kitapçığa göre turpları, sarımsakları ve mesclun salatalarını bu aralar ekmem gerekiyormuş. (hatta mesclun'leri için biraz geç kalmışım.) eğer toprak alabilirsem hafta sonu ekeceğim hepsini...

isimsiz

fotoğrafın orjinal halini de koysaydın daha güzel olurdu sanki. kolay gelsin, iyi çalışmalar..

filiz

site harika bahçe ile ilgili sormak istediğim balkonda sebze yetiştiren arkadaşlarım bana yardımcı olabilirlermi

gülşen

mrb ben uzun zamandır sitenize takılıyorum ve tebrik ediyorum bunlar klişeleşmiş sözler belki sizin için ama şunu söylemek istiyorum çok becerikli birisiniz
benim yemeklerle aram çok kötü ama yapmak istiyorum sizin sayenizde fakat becerebileceğimi sanmıyorum neyse bu güzel yemekleri hep görmeyi diliyorum yapamasamda.
fotolar çok güsel...

gülşen

mrb ben uzun zamandır sitenize takılıyorum ve tebrik ediyorum bunlar klişeleşmiş sözler belki sizin için ama şunu söylemek istiyorum çok becerikli birisiniz
benim yemeklerle aram çok kötü ama yapmak istiyorum sizin sayenizde fakat becerebileceğimi sanmıyorum neyse bu güzel yemekleri hep görmeyi diliyorum yapamasamda.
fotolar çok güsel...

yesim

cok güzel tariflerin var


sevgilerimle yesim ertürk

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been saved. Comments are moderated and will not appear until approved by the author. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Comments are moderated, and will not appear until the author has approved them.

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)