« irmik helvası | Main | yoğun çikolatalı küçük kekler »

16/07/2004

Comments

munise

merhaba hatice,
ayvalığı az çok biliyorsundur, biz bu yıl eşimle iznimiz az olduğu için 1 haftalık bi tatil düşünüyoruz, yanlız uzak bir yeri tercih etmiyoruz. o yüzden biraz yoldan ve zamandan tasarruf yapmak amacıyla, ayvalık, şile taraflarına gitmek istiyoruz. bizim konaklayıp, denize girmebileceğimiz bir kaç yer söyleyebilirmisin.
şimdiden teşekkürler

hatice

munise merhaba, ayvalık taraflarına sadece fotoğraftaki yeri görmek için gitmiştik. o yüzde oraları bilmiyorum ama eğer cunda'da kalmayı düşünürseniz nedim atilla, bu sene kaybolantatlar grubu'nun toplantısı için ayvalığa geleceklere haliç park'ta veya cunda motel'de kalmayı önermişti. oralar belki işinize yarayabilir.

nilgun

tesekkurler hatice;
ben cundaliyim ayvalikin resmini gorunce birden icim hop etti. uc senedir gormuyorum cunda ve ayvaliki cok ozledim oralari ama oaralari bir cok kisiye tanitiyor olman cok cok guzel ozellikle cunda adamiz harikadir baligiyla,tarihiyle, insaniyla, dogal guzellikleri ve hormonsuz sebze ve meyvalariyla.......
www.cundaadasi.com,www.ayvalik.net vb adreslerden daha genis bilgiler ve resimler alabilirsiniz.
harikasin hatice mutlu kal.

betül

Biz de 3 yıl kadar önce Ayvalık'a gitmiştim. Cunda adası ve senin resimdeki manzara hakikaten çok güzel. Şeytan Tepesi mi neydi bir yer vardı, oradan benzeri bir manzara görünüyordu. Harikaydı.

tulin yılmaz

selamlar ,

ayvalıktaki toplantı ile ilgili programı ve üyelik ile ilgili bilgileri gönderirseniz çok sevinirim..saygılar..

yıldız

merhaba Hatice bende 1 ay önce gittim ayvalığa, şeytan tepesi,cunda'dassı, ayvalık, burhaniye, bir çok yeri gezdim, Örende bir Otelde kaldık, ve denize yakın olduğu için bol bol denize gittik, tatil yapmak isteyen arkadaşlara Ören'de kalmalarını tavsiye ederim, Çünkü Otelden çıkıp hemen denize girmek şahane, denizi çok güzel. Bu yaz tatilimi orda geçirmek istiyorum.

hatice

nilgün, ayvalık gerçekten çok güzel bir yerdi. bu sene de annemleri ikna edebilirsem cunda'ya uğrayacağız. oradan istediğin bir şey olursa sana göndermeye çalışırım.

betül, evet bahsettiğin yerin fotoğrafını çekmişim. şeytan sofrası diye geçiyordu.

tülin hanım ben katılmayacağım ama detayları kaybolantaların geocities'deki grup adresinden bulabilirsiniz. (http://groups.yahoo.com/group/kaybolantatlar/)

yıldız, ören'i duymuştum. ne güzel sen erkenden gezip gelmişsin...

gulay

Merhaba Hatice hanım, siteniz üyesi olup çok güzel lezzetleri bizlere aktardığınız için teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz Kaybolantatlar grubuna nasıl üye olabilirim.

ahmet harun {nikita}

ayvalık ve cunda tatil yapmak için mükemmel yerlerden biri.
aklımda kalan tat ise, istanbul'da pek duymadığım "papalina" balığı... yenmesi hamsi kolay olduğundan sanırım hayli beğenmiştim.

hatice

gülay hanım yorumunuz için teşekkür ederim. kaybolantatlar'a da http://groups.yahoo.com/group/kaybolantatlar/ adresinden üye olabilirsiniz.

gülay

Hatice hanım, verdiğiniz adresten bir türlü üyeliğimi yapamıyorum. Sizden ricam beni kaybolantatlar adresine üye olarak yazdırabilirmisiniz?

Hande

Sayın Ahmet bey
Ayvalığın ünlü balığını artık istanbuldada yiyebilirsiniz. Ataköy Marina'da papalina adında bir balıkçı açıldı.
Yalnız sanırım papalina eylül ayına kadar oluyor, o yuzden yemek isteyenler acele etsin derim

hatice

Gülay hanım, ben o sitede sadece üye olduğum için kayıt yaptıramam ama siz butando@yahoo.com adresinden grup yöneticisi bülent bey'e mail atarsanız size yardımcı olacaktır.

Hande, papalina önerin için çok teşekkürler!

murat

nası yahoo sitesine üye olabilirim.

yasemin

merhaba arkadaşlar size SALÇALI SOSİS tarifi vermek istiyorum.

sosis,1 kaşık un,1 domates,
tereyağı,2 sivri biber,1 bardak su,
Tuz, karabiber,kimyon

yağı eritip,unu kavurun.Un pembeleşince doğranmış domates,biberi ekleyin.
halka halka doğradığınız sosisleri de katın.Suyu ekleyip beş dakika pişirin.Ocaktan almaya yakın baharatları ekleyin.
afiyet olsun...

seda

selamın aleyküm bilmiom öreni ne kadar gezdiniz ama orası gezmekle bitmez yaşamak ayrıdır her şeyiyle faydalıdır.deniz ve dağ bir arada her şey muhteşem dağ havası ve deniz havası sadece onlarmı antik yapısıyla herkesi büyülüyo bir gelen gitmek istemiyo birde zeytinleri var eğer oraya giderseniz sakın zeytinyağı yemeden geri dönmeyin benden bu kadar siz saklı cennet istiyosanız tam yeri byssssssssssssssss

özlem

ben 32 yaşında çalışan bir kadınım. her misafir geleceğinde sitenizi açmadan mutfağa girmiyorum.
yazdığınız her tarif için ayrı ayrı elinize sağlık. bir çoğunu denedim. hepsi de çok lezzetli. bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler. laf aramızda kalsın kadınlığımıza kadınlık katıyorsunuz.ayşe ikbal i öpüyor. mutluluklar diliyorum.

salim

Bu güzel fotograf beni websayfanıza taşıdı, Tebrik ederim.Ayvalık ve cunda severler için sizlere bir kaç web sayfası vermek istedim; (http://www.cundaadasi.net) (bu adreste adanın panaroması bulunmakta, adaya daha önce hiç gelmemiş kişiler için özellikle.) http://www.cundada.com burada ise ada hakkında neredeyse herşey mevcut.

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been saved. Comments are moderated and will not appear until approved by the author. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Comments are moderated, and will not appear until the author has approved them.

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)