Hoşgeldin Bebek Sofrası
Önemli olan salonların değil, yüreklerin metrekaresi

Portakal Ağacı Okurlarıyla Buluşuyor

2011'in anahtar kelimelerinden biri "paylaşmak" demiştim geçtiğimiz haftalarda. İşte bu sözün ışığında ilk paylaşım etkinliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyorum.

Üsküdar Belediyesi işbirliği ile ihtiyaç sahibi çocuklara artık kullanmadığımız ancak iyi durumdaki çocuk eşyalarımızı ve oyuncakları topluyoruz. Toplanan kıyafet ve oyuncakları Toplumsal Gelişim Merkezi'ne iletiyoruz. 13 Şubat günü saat 11'de Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde buluşmak ve ilk iyilik adımımızı birlikte atmak dileğiyle...

Etkinlik anasayfası için lütfen tıklayın.

Comments

firdevs  İnan

Sevgili Hatice, Gönülden teşekkürler:-)) bende bu konuda neler yapabilirim diye düşünürken bana ilaç gibi geldiniz.Birlikte sevgiyle atılacak nice güzel adımlarda buluşmak dileğiyle:-))))

Fatima

Selamun aleykum ben amerikada oturuyorum. burada ihtiyac sahipleri icin sizin de baslatmis oldugunuz gibi bir cok faaliyet var. ve ben gercekten bu faaliyetlere imreniyordum. turkiyede de boyle bir faaliyete onculuk yaptiginiz icin sizi tebrik ediyorum. insaalah 2 sene sonra turkiyeye kesin donus yaptigimda size elimden gelen yardimi yapmayi cok isterim.

aycan

hatice hanım;Ben istanbulda oturmadığım için göndermek istediğim eşyeları nereye gönderebilirim?

nesrin

Cok faydali bir calisma. umarim ihtiyac sahiplerine ulasir.

özlem

çok sevindim...kızımın kullanmadığım bir sürü eşyası var...görüşmek üzere...

saide

merhaba Hatice hanım,geçenlerde yeni stüdyonuzu kırmızı minderde yayınlayacağınızı yazmıştınız biz de merakla bekliyoruz.Ben yeni evimize yaptıracağımız mutfak için sizden tüyolar almak istiyordum en kısa zamanda yayınlarsanız çok sevinirim.Lütfen olumsuz yorumlardan etkilenmeyin.Benim gibi sizin çalışmalarınızı yakından takip edenler için ilham kaynağısınız.

elif

atkinlik anasayfasini acamiyorum...

ayla

hatice hanım merhabalar yeniden.Mutfağınızdaki ahşap paravanları nereden temin edebileceğimi sormuştum.vakit bulduğunuzda mail adresime yazabilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim.sevgiler...

Fatma

Öyle cok isterdimki katilabilmeyi.Ben Almanyada yasiyorum.Buradan katilmakta mümkün olabilir aslinda.Mesela buraya sürekli yük getiren TIR lar var onlarla önceden görüsülse burada bir adres belirlense paylasmak arzusunda olanlar hep bu adrese gönderseler paketlerini.Sonrada TIR a yükleyip size göndersek.Hem atmaya kiyamadigimiz esyalar ihtiyac sahiplerine ulastigi icin mutlu olsak,hemde evlerimizde yer acilsa.Ama benim bunu yapacacak ne baglantilarim var ne de böyle bir yerim.Hadi Almanyadaki arkadaslar yokmu bu imkanlara sahip olan.

seda

Sevgili Hatice Çok hayırlı bir çalışmaya imza atmışsınız. Üsküdar 'da oturduğum için zaten senelerdir çocuklarımın küçüklerini,oyuncakları ve bazı ev eşyalarını bu şekilde değerlendiriyorum. Seneler önce TOGEM 'in (sizin eskileriniz başkalrının yenileri olabilir )sloganı çok hoşuma gitmişti ve o günden beri çevremdekileri de togem 'e yönlendiriyorum. Fakat ne yazık ki yarın orada bulunamayacağım . Oysaki sizinle tanışmayı çok isterdim. İnşallah başka sefere . Yine de gönlüm sizinle .sevgilerimle

narcicegirengi/sevde

Allah kabul etsin ve razi olsun insallah. Ne kadar buyuk bir hizmet. Ingiltere'de de belediyelerce ve sivil toplum kuruluslarinca, derneklerce yurutulen esya toplama gunleri var. Kapi kapi her eve hangi gun toplanacagi ve sartlari ulastiriliyor, isteyen istirak ediyor. Ulkemizde boyle bir uygulamaya onculuk etmenize cok sevindim. Hayr kapisi acmayi Allah (c.c) hepimze nasib etsin insallah. Sevgilerimle.

seçil kaya

Çok isterdim katılmayı ama Aydın ilinde ikamet etmekteyim. Ama sizleri tebrik ediyorum. İhtiyaç sahibi çocukların sevineceğini düşünerekten şimdiden içim içime sığmıyor. Çünkü çocukları sevindirmek çok güzel bir duygu, Yüce Rabbim herkese nasip etsin böyle güzel bir duyguyu, Başarılar dilerim.

hüma

cok güzel bir etkinlik fakat ben almanyada yasiyorum.keske burdan katilmainda bir yolu olsa

zeynep

Sizi çok

emine hızıroğlu

sevgili hatice
çok hayırlı bir etkinlik inşallah katılabilirim...fakat olurda bir aksilik olup gelemedim kıyafetleri nasıl gönderebiliriz..ben karşıda oturuyorum bahçelievler.

arzu

çok güzel bi etkinlik hem üsküdar da oturuyom hemde 2 bucuk yaşında kızım var ve kücük kalan kıyafetlerini napıcam diye düşünüyordum inşallah bende orda olucam belkide sizi de görürüm ne güzel olur:)bide seda hanım 13 ocak anlamış herhalde başta bende öyle okumuştum belki şubat olduğunu fark ederse katıla bilir sevgilerle....

deniscafe

Çok güzel bi fikir.. Yüreğinize sağlık.. Kutluyorum sizi!!

büşra karaca

çok güzel bir düşünce. umarım sebep olduğunuz tüm iyilikleri ve hayırları siz yapmış gibi manevi karşılığını alırsınız.sevgilerimle.

AYNUR

Büyük ihtimal bu yorumu yayınlamayacaksınız ama okumanız bile kafii benim için.Bloğunuzu başından beri çok beğenerek takip ediyordum,yemek yapmayı sayenizde öğrendim diyebilirim.Ama son zamanlarda çok başka etkinlilikler v.s. doğrudürüst bir tarif bile yayınlamıyorsunuz.Bence blog amacını kaybetti ve hiçbir cazibesi kalmadı,bir çok arkadaşım da benimle hem fikir.Umarım eski günlere geri döner blog...

Selma

Sevgili Hatice,

Blogda yemek tarifleri disinda bu tip etkinliklere yer vermen ve kisisel seyler yazmani cok samimi buluyorum. Seni yillardir takip eden bir okurun olarak destegimi belirtmek istedim.

www.birdirhemet.blogspot.com

Sevgiler.

aynur canbaz

MERHABA,
Ne kadar iyi düşünmüşsünüz.Özel bir okulda öğretmenim.Oyuncak toplama işlemini geçen ay biz de uyguladık.Ufacık bir ayıcık minicik ellerde minik yüreklerde kocaman bir gülümseme olsun inşallah.Yüreğinize sağlık.İst.dışından oyuncak gönderebileceğimiz bir adres verebilir misiniz?Hoşçakalın...
aynur

deniz

Çok güzel tarif...

Nursel

Merhaba Hatice Hanım
Projenize katılmak isterim.Rica etsem kıyafetleri hangi adrese gönderebileceğimi bildirirmisiniz.

Teşekkürler

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been saved. Comments are moderated and will not appear until approved by the author. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Comments are moderated, and will not appear until the author has approved them.

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)