Previous month:
September 2013
Next month:
November 2013

October 2013

Emsan Feel Steel Narenciye Sıkacağı Çekilişi

Cekilis

Emsan_narenciye-800x800

Haftaya dergideki sunumlarımızdan biriyle ve yeni bir çekilişle başlıyoruz. Çocuklarınız için hazırladığınız eğlenceli ve sağlıklı tabakları/beslenmeleri  ya da çocuğunuza yemek yedirmeye çalıştığınız bir fotoğrafınızı instagramda “#eneglencelitabakbenim” tagi ile paylaşın, en çok beğeniyi toplayın, Cookplus'tan Emsan Feel Stell Narenciye Sıkacağı Kazanın! (Katılımınızın onayı için Cookplus Facebook sayfasını ve Instagram (@cookplus) hesaplarını takip etmeniz gerekmektedir.) Son katılım tarihi 28 ekim 2013 saat:21.00 Herkese bol şans!

 


Ada Sofrası Talihlileri

Çekilişe katılan herkese teşekkürler! Talihlilerimizin isimleri/nickleri:

Nüket Tuzcuoğlu

tubakby

Selma Deniz

Ayşe Eren

Ayşe Okudan

Suatacibucu

Aysel Çetin

İrem Erdal

Ercan Koca

Gülçin Yatmaz

adreslerini info@adaruzgari.com adresine yollamalarını rica ediyoruz.

 


Ada Sofrası Hediye Çekilişi

Adasofrasi

Bu bayramda bir diğer hediyemiz 10 kişiye Gökçeada Ada Sofrası'nın her biri özenle üretilmiş ürünlerinden hazırlanmış bir hediye paketi. Pakettekiler:

 

  • 1 adet 500ml Gökçeada Naturel Sızma Zeytinyağı
  • 1 adet el yapımı sabun
  • 1 adet sakız reçeli
  • 1 adet dibek kahvesi
  • 1 adet biber salçası
  • 1 adet kekik balı

Çekilişe katılmak için yorum bırakmanız yeterli! Son katılım tarihi 20 Ekim Pazar, 21:00. 

 


İyi Bayramlar ve Bir Bayram Hediyesi

Portakal Ağacı ailesi olarak, Kurban bayramınızı kutlar, bu kutlu günlerin tüm dünyamız için huzur ve barışa vesile olmasını dileriz. Bayram dolayısıyla ilk sayımızı tamamen online okuyabilme imkanı sunuyoruz sizlere. Bu linke tıklayarak okuyabilirsiniz. Bayram sonrası 4. sayımızda görüşmek üzere!

Veli Toplantısı Keki

Portakallikek

Saat neredeyse gecenin ikisi olmak üzere ve ben yapmam gereken işleri düşünmekten uyuyamıyorum! Hoş madem uyumuyorum bulaşık makinesini boşaltsam, evi toplasam da bir işe yarasa uykusuzluğum, ona da elim gitmiyor. Yapılacaklar listemi akşamdan beri 10'ar kez zihnimden geçirirken aklıma durup durup aynı görüntü geliyor. Hafta sonu kızımın ve oğlumun okul toplantılarına gittiğimde öğretmenlerinin hali.

Onlarca değişik insanı; en değerli varlıklarına iyi baktıklarına, en iyi eğitimi vermek için çabaladıklarına ikna edebilmek için çırpınıp durdular. Doğrusu öğretmenlerini takdir ettiğimi, gerçekten canla başla çalıştıklarına inandığımı ifade etmek için öğretmenler gününü beklememeye karar verdim. Muhtemelen sadece bunu bilmeleri bile onları mutlu edecektir ama yanında geceden yapılmış bir kek de fena olmaz diye düşündüm. Öyle ahım şahım bir tarif değil belki bu. Sitenin kekler bölümünden en basitini ya da sizin en sevdiğiniz keki seçebilirsiniz pek ala. Yeterki önem verdiğiniz ama bunu çok da sık ifade etmediğiniz birine yapın bugünlerde... (Benimkiler portakallı kek )