« Ayin Güzeli - Aralik | Main | ARALIK Guzelleri »

January 04, 2006

Comments

Dilek...

Oncelikle bu kasim guzellerini yapan ve bizimle paylasan tum hamarat ellere sonsuz tesekkurler. Ben oyumu verirken, kuskusuz herkes gibi, cok zorlanmakla beraber, Ginger - Hanimis ve Ipek Kuscu arasinda cok zorlandim. Ginger'in muhabbet kusu orijinalligi ile hemen cezbetti beni. Hanimis'in yilbasi kurabiyeleri inanilmaz zariflikleri ile gozumu kendilerine cekti. Ama Ipek Kuscu'nun parfesinde diger ikisinde olmayan bir de istah acma boyutu vardi! Elimi uzatip alasim geldi diyoruz ya hep yorum birakirken birbirimize, elimi uzatip parfeyi kapasim! geldi, tek lokmada nefes bile almadan mideye indirmek!! icin. Tabi, bu tamamiyle oznel nacizane bir fikir...

yeşim

Bütün adayların ellerine sağlık diyorum, çünkü hepsi süper görünüyor. Ben katılamadığım için, daha doğrusu yoğunluktan dolayı iki gün gibi bir farkla kaçırdığımdan dolayı çok üzgünüm. Artık bir dahaki sefere:) Herkese başarılar diliyorum.

vildan

bende herkesin ellerine sağlık diyerek başlamak istiyorum. her bir tarife emek harcandığı için seçim yapmak gerçekten zor ama eğer yemeğin nasıl fotoğraflandığına oy vereceksek, benim ilk başta gözüme çarpanlar 'bizim pastane' ve 'hanimiş' oldu, her ikisinide mükemmel buldum. sunumu, fotoğraflanması, ışığı ve göz doldurması en önemli etkenlerimdi.. paylaşımlar için teşekkürler..

vildan

'ipek kuşçu'yu unutmuşum. tekrar bi sıralama yapmak gerekirse benim ilk üçüm hanimiş, bizim pastane ve ipek kuşçu diyorum :)

zinnur

Bir dahaki sefere birden fazla kategoride de degerlendirebiliriz gonderdiginiz resimleri. Sizce boylesi daha iyi olur mu, evetse bu kategoriler neler olabilir?

ece

ben bu noktada birşeyi aydınlatmanızı rica ediyorum.ayın güzelini neye göre belirliyoruz?Fotoğraf çekim kalitesine göre mi,yapılan yemeğin niteliğine göre mi.Çünkü;evet burada çok kaliteli çekilmiş fotoğraflar var fakat bir o kadar da uğraşılarak ,özen gösterilerek yapıldığı belli olan yemekler var.Şimdi;lütfen neyi baz almamız gerektiğini,bu etkinliğin gerçek amacını söyleyebilirseniz oylamalarımızı ona göre yapacağız.yanıtınızı sabırsızlıkla bekleyeceğim en azından bir dahaki oylamayı buna göre yaparız.Teşekkürler.

Şeyma

Herkesin emeğine ve ellerine sağlık:)

zinnur

Sevgili Ece,
Dilek'in bu etkinligi tanitma yazisindan benim anladigim kadariyla kriter yemegin degil resmin guzelligi. Fakat yukardaki yorumlardan birinde teklif ettigim gibi, arzu edilirse farkli kategorilerde Ayin Guzelini secebiliriz.

emine

Merhabalar,
bu yarışmada fotoğrafın güzelliği baz alınıyorsa yarışmaya katılacaklar 3-5 kişiyi geçmez sanırım.Bende dahil blogcuların çoğunda bu kalitede bir fotoğraf çekecek makine mevcut değil sanırım.Bizde diğer kategorilere katılırız artık.:))

zinnur

Emine, benim fotograf makinem de kaliteli degil ama bu gercek beni alakoyamiyor boyle yarismalara katilmaktan:)
Fotograf makinesi cekilen resmin kalitesini muhakkak etkiler ama cekenin becerisini de gozardi etmemeli bence. Bu etkinlige katilanlar da degerlendirenler de amator. Her iki konumda da resim cekme konusunda kendimizi gelistirmemiz icin iyi bir firsat olarak goruyorum Ayin Guzeli'ni. Katilim artarsa ogrenebilecegimiz daha cok ornek olur, bu nedenle umarim fikrini degistirir ve sen de katilirsin onumuzdeki aylarda.

Yeşim

Siteniz o kadar güzelki gözlerim kamaştı sizi çok içten kutluyoyum

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)