« YE #18 Pirinç Özetleri | Main | YE #20: Yurdumuzun Yenilebilir Otları »

January 29, 2007

Comments

ayseyaman

Merhaba,
Yine çok güzel ve keyifli bir etkinlik bizi bekliyor.
Ben de etkinlik evsahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyarım. Ne zaman sıra gelir, kuralları neler bilmiyorum ama bana da bu şansı verirseniz çok sevineceğim.
Teşekkürler( Ekim 08 talibiyim :)

Mimarasci

Merhaba kısa bir süredir (3 ay) bir yemek blog u sahibiyim. Ben de etkinliklerden birine ev sahibeliği yapma isterim:) ayse yaman ekime talibim demiş ben de kasıma talip olayım bari:) Eğer işler böyle yürümüyorsa nasıl talip olabilirim? Bilgilendirirseniz sevinirim:)

Hatice

Merhaba,
belirtilen aylara isimleriniz eklenmistir.

esra

Merhaba haticecim, arkadaşların ardından ben de talibim etkinliğe sanırım aralık 08 kalıyor bana da sıraya giridysem :):) o zaman kadar daha da bu işte olgunlaşmış olurum cevabını bekliyorum sevgiler

zerrin

Ben de etkinliğe evsahipliği yapmak isterim. Ocak 2009 oldukça uzak gibi görünüyor ama eğer mümkünse ocak ayında etkinliğe ev sahipliği yapmak beni sevindirecek ..

esra

Merhaba haticecim, ben de etkinliklerden birine katılmak istiyorum beni de 2009 subata ilave edersen sevinirim...Umarım becerip iyi bi ev sahibesi olurum bu konuda yardımlarını beklerim.Sitem henüz çok yeni de...

istanbulhavasi

merhaba;ben tarıf defterınden canımcım.kardesımle bırlıkte yenı bır blog actık.bızde sıradakı hangı ay varsa eger ev sahıplıgı yapmak ısterız..ozamana kadar beklemek cok zor ama:))buyuk bır keyıfle ev sahıplıgı yaparız kabul edersenız eger tesekkurler..
http://istanbulhavasi.blogcu.com

Esra

"Merhaba haticecim, arkadaşların ardından ben de talibim etkinliğe sanırım aralık 08 kalıyor bana da sıraya giridysem :):) o zaman kadar daha da bu işte olgunlaşmış olurum cevabını bekliyorum sevgiler"

talibim diye 3 msj öncesi yazdım sana
sonuç için o kadar heyecanlıydım ki girip çıkıp inceliyorum ama senden bir yanıt yok hadi haticeeeee aralık 08 için bekliyorummmm
http://buyuleyenmutfakkokusu.blogcu.com/

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)