« kış hazırlıkları; bölüm:1 | Main | zaman kapsülü »

15/09/2003

Comments

nejla

merhaba ben evde reçel yapıyorum kendim. kayısı çilek ve vişne reçelleri yaptım fakat çok ilginçtir bi müddet sonra reçellerim küflenmeye başlıyo yeşil renkde küf atıyor bu konunun nedeni hakkında bir fikriniz var mı?

züleyha

valla reçeller konusunda çok acemiydim 1-2 reçel tarifini uyguladım .reçel yemeyen eşim bile çok beğendi .teşekkürler :)

@cansu

yemekler harikaaaaaaaaaa

+sedefçelik

tariflerinizi birebir yapıp yorumlu şekilde yazmanız harika patlıcan turşunuzu bekliycem

nevriye

Merhaba ben sizi birsenedir takip ediyorum ama ilk defa birseyler yazmak istedim, siteniz harika bugünde recellerimi yaptim size tesekkür etmek istedim. Herkese hayirli ramazanlar diliyorum

filiz

bende sizi yeni bulanlardanım.bulupta mutlu olanlardanım.sizden ricam tam ölçülü kuru kaysı reçeli tarifi.yazarsanız mutlu edersiniz.mutfağınız berektli olsun.

sevgi

merhaba sitenizi şubat ayından beri takip ediyorum.Tarifler süppper.Yaptığım yemeklerle kocamın kalbini fethetmiş bulunuyorum teşekkürler

burcu yıldız

çok güzel tarifler veriyorsunuz böyle bir site yaptığınız için teşekkür ederim.yeni evliyim ve bu tarifler bana kayak oluyor.nede olsa erkeğin kalbine giden yol midesinden geçiyor.tekrar teşekkürler.

nazife

Merhaba ayten kos, sağ tarafta bulunan forum yazan yeri tıklarsan üye olabilirsin.

ayten kos

harika bir site. yeni keşfettim ve müptelası oldum.
Üye olunabiliyor mu?

Aslı Akgün

Mrb Hatice ben sitenizi yeni keşfettim.Mutfak konucunda çok acemiyim. Fakat senin siteni keşfedene kadar tabi. Dün senin mantar kurabiye tarifinden yaptım çok güzel oldu. Umarım misafirlerimde beğenir. Tariflerini çok beğendim. Senin sayende mutfağı sevcem galiba.
Birde bana poğaça tarifi lazım bu pastanelerde yapılan tarzda yumuşak poğaça yardımcı olursan sevinirim

yasemin

''pazar günü babamla birlikte inebolu pazarı'na gittik.'' diyeyazmışsın hatice nerde buinebolu pazarı kastamonu da falan mı

yesim

bu güzel tarif sayesinde ilk reçelimi de yapmış oldum. sonuç mu? annemden ve teyzemden 10 puan aldı. teşekkürler hatice.

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)