« yeni kitaplar | Main | havuçlu tatlı »

02/12/2003

Comments

seher

Merhaba Hatice,
sana 11. Haziran 2008 de bir haber göndermistim, sorularima ne yazikki cevap alamadim, bu güzel sayfayi kullanamiyorum, lütfen cevap yazarmisin.

Seher Waury

Merhaba Hatice,

bu güzel portakal agaci sayfasini tesadüfen buldum ve o zamandir degisik bir tarif ararsam hep buraya bakarim. Sana sorularim su:soru 1: Galiba bu sayfanin almancasida var eger varsa hangi adresle girerim, yani www.?
soru2: türkcenin kitligindan almancasini sormuyorum, hem bu adresi alman arkadaslarada verebilmek icin hemde cogu tarifte crem santi yada baska benim icin tanimadigim malzemelerle pasta yapiyorsun yani bunlari burada almanyada bulabilmek yada almancasini bilmek isterim. O zaman bütün tariflerini denemek icin hicbir engel kalmaz. Sayfandaki en begendigim seyde senin kendi yorumlarin ve her tarifin resmi olmasi bu cok mükemmel birsey. Cünki eger ben bir tarif denemek istiyorsam bunun resmini görünce cok daha iyi kafama yatiyor. Cevabini benim Mail adresine gönderirsen cok sevinirim ve simdiden tesekkürler.
Seher

hande

Hatice merhaba,
malesef linklere tıklayınca açılmıyor kalemliğin ve kartların fotoğrafı. Yapılabilecek bir şey var mı? Çok sevdiğim bir arkadaşıma yapmak istiyorum bende.
sevgiler

alpaslan

hatice hanım. sitenizi yaklasık 2 hafta once tesadüfen kesfettim. acıkcası cok begendigimi belirtmeliyim. hem sitenizin tasarımı, hem de icerigi benim cok hosuma gitti. benim de istanbul dısında bir meyve bahcem var. bahce ile ugrasmak, ozellikle icinde bulundugumuz bahar aylarındayken hafta sonları beni son derece dinlendiriyor ve huzur veriyor. dekorasyon ve endüstri mühendisligi egitimi almıs biri olmama ragmen bahce isleri beni fazlasıyla ilgilendiriyor. yazılarınızı okurken merak ettim, acaba sizin bahceniz istanbul dısında nerede? ayrıca yemek resimlerinizdeki netlik mükemmel olmus. basarılarınızın devamı dileklerimle, sevgiler.

Tuğba

Güzel tarifler kadar sımsıcak dostluğunla bu hasta günümde beni Münir Nurettin müziğiyle ve akşam eve gidince ne yapsam diye düşünürken gönderdiğin güzel tariflerle mutlu ettiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az gerçekten....
Tekrar tekrar teşekkür ederim,CD'de bulunan Endülüs'te raks şarkısını burada arkadaşlarla dinledik, bir kısım arkadaşlar çoğalatacaklaR:):)çok güzeldi, geri kalanını evde dinliycem inş, bu arada merak edenler olabilir hangi yemek tarifleri vardı diye, çok cici kartlar üzerine Hatice'nin sıcak elyazısıyla yazılmış Sonbahar Çorbası (sanki grip olduğumu biliyormuş gibi:), Naneli Şehriye Çorbası, Acılı Barbunya Yemeği, Fındıklı İrmik Helvası. Hepsi de çok pratik ve enfes tarifler, tekrar teşekkür ederim güzelim....... İnceliğin ve hatırladığın için....

Livia

Hello! Thanks for visiting my website. I'm glad I found yours. I love this book. I will get my Mother to translate for me, she's from Istanbul!

Livia

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)

Kırmızı Minder

Reklam

  • .