Etli taze bakla
Tavuk suyu çorba

artizan in the kitchen

kitchen aid artizanyabancı yemek programlarını seyretmeyi seviyorsanız aşçıların kullandığı kitchen aid mikserlerini görmüşsünüzdür. hamur karıştıracakları zaman hemen mutfak tezgahının bir köşesinde duran kocaman kırmızı mikserlerini çıkarırlar. ben de anneme epeydir bu mikserden alalım diyordum ama annem hem türkiye'de olmadığı hem de amerikan voltajları buraya uymadığı için benim bu isteğimi erteliyordu. dün sabah ntv'de jamie oliver olmaya hevesli biri yemek yaparken aynı mikseri kullanınca "anne bu mikserden alalım!" sözlerime annem "bence de hatice!" diyerek karşılık verdi. aynı gün kardeşimle esse'de dolaşırken aynı mikseri görünce anneme doğum günü için alacağımıza kesin karar vermiş oldum. (aslında ikimize birden hediye almış sayılırım) şimdi mutfağın bir köşesinde duran kocaman bir mikserimiz var ve ben ikide birde gidip mikserin tozunu alıyorum...

Comments

Metro Grossmarket Kozyatagindan bu haftasonu 550 ytl 'ye gri renk olan kitchenaid satin aldim. Ustelik benim kredi kartima 10 taksit yaptilar, vade farksiz. Ellerinde kalan son makinayi aldim, ama istenirse ithal eden firmaya getirtebileceklerini soyledi yetkililer. Aynisi Esse'de su anda 782 ytl. Yani arada fahis fiyat farki var.
Amerika'da ise 300-350 usd olmali. Metronun fiyat i bence bu makina icin uygun, amerikadan alma sansi olmayanlar icin. Ayrica gecen hafta Hollanda'da da baktim. 400 EUR ve 500 EUR fiyat etiketli idi.
Tesekkurler Metro!

Merhaba,

Ben Amerika'da yasiyorum. Kendime KitchenAid aldiktan sonra bir tane de anneme almak icin arastirma yapmistim. KitchenAid'le irtibata gectim, ve bana TR ye uygun urunlerini almak icin bu sayfayi verdiler.
http://www.piraeusintl.com/
Fiyatlari TR den ucuz, fakat ben tasimanin, ozellikle de bavula koymanin zor olacagini dusundum. Cok agir ve buyuk bir kutusu var. O yuzden Esse'den kampanya varken almaya karar verdik. Ama isteyenler bu sayfayi guvenle kullanabilirler.

Sevgiler...

Merhaba Arkadaşlar
220 Volt Kıtchen Aid ile ilgili Özlem hanımdan bilgi içeren bir e-mail alabilen oldumu aranızda?

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name is required. Email address will not be displayed with the comment.)