nohutlu patlıcan dolması
bir kumanya da sen bağışla

yaprak nasıl sarılır?

pazar günü bu defa arkadaşlarım bize iftara geliyorlar. dünden beri annemle onlar için menü hazırlamaya çalışıyoruz. şu ana kadar menü üç kez değişti. bu yüzden pazar gününden önce menüyü yayınlamamayı düşünüyorum. ama siteyi okuyan ve gelecek olan arkadaşlarımın içi rahat olsun, inşallah güzel şeylerle karşılaşacaklar. bugün onlar için annemle yaprak sararken, okuyuculardan yaprağın sarılma aşamalarını göstermemi isteyen yorumlar aldığımı hatırladım. bunun üzerine annemin bir tanesini sarışını fotoğrafladım. eğer anlamadığınız bir aşama olursa sorabilirsiniz. bir de tencerenin en üzerini yapraklar pişerken kararmasın diye tekrar asma yaprağı ile kapatmayı unutmayın.

not: bu hafta tüm okuyucuların birbirlerine yardım çabalarını izlemek çok mutluluk vericiydi. bundan sonra gelen sorularda da sizin de deneyimlerinizi öğrenmek hepimiz için çok yararlı olacak. bu vesile ile belki suskun okuyucular da siteye daha çok katılırlar.

Comments

Merhaba bugüne kadar size yalnızca bir tane yorum yazmıştım fakat yayınlamamıştınız o da gayet iyi niyetli olarak yazılan (kesinlikle yorumları okumuyordum.) bayat ekmekleri değerlendirme ricası idi belki de sistemde kayboldu hakkınızı yiyemem fakat sitede dolaşırken yaprak sarma yazınızı gördüm benim ilk sarmalarımda bu resimler çok yardımcı olmuştu şimdi onu hatırladım hakkınızı helal edin. Ayrıca uzun süredir kırmızı minderde yaptıklarınıza yazılan kötü eleştirilere takmış durumdayım insanlar bazı konular hakkında yorumlarını bildirirken iyice ölçüp tartmalı diye düşünüyorum zira internet büyük bir çöp tenekesi tabiki herşeyi görüp uygulayamayız buna hiçbirimizin bütçesi yetmez fakat ufkumuzun açılması suç mu? Lütfen Kırmızı Minder'i daha uygulanabilir hale getirmeye çalışın. Sevgiler.

Yaprak sarmasi icin nasil yaprak sarilacagini anlattiginiz sayfa bir harika.. Uzun suredir ailemden uzakta yurtdisinda yasiyorum ve kesinlikle yapamam beceremem derken tarif sayesinde yapabildim Cok tesekkur ederim
ellerinize saglik
ebru

ben almanyadan fatma. yemekleriniz,tarifleriniz hepsi cok güzel görünüyor,bu sayfayi hazirlayanlara cok tesekkürler

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name is required. Email address will not be displayed with the comment.)