Lahana sarması
Pizza

zerrin'in iftar menüsü

Zerrin_iftar

bu akşam liseden arkadaşlarımla zerrin'in iftar davetinde buluştuk. zerrin ve annesi özenle o kadar çok şey hazırlamışlarki ben fotoğraf çekmekten bir kısmının tadına bakamadım bile. ama benim tüm yediklerim çok lezzetliydi. zerrin bize çeyizinden çıkardığı çatal takımı ile servis yaptı. iftardan sonra "neden arkadaşlarım yakınımda iken yeterince görüşmüyorum da gitmelerine yakın onları mümkün olduğunca çok görmeye çalışıyorum." diye düşündüm. neyseki bu ramazanda arzu, nedime, zerrin, zülal, sinem, hatice a. ve semra ile geçen yılların acısını çıkaracak kadar görüşmeyi planlıyoruz. tüm yaptıkların çok teşekkürler zerrin!

zerrin'in menüsü:

  • mercimek çorbası
  • tavuk göğsüne sarılmış pastırma + buharda pişmiş sebzeler
  • pilav
  • börek
  • nohutlu kuru patlıcan dolması
  • zeytinyağlı barbunya
  • patates salatası
  • semizotu salatası
  • güllaç
  • şekerpare

Comments

eveeeeet
hatice ben bunu daha oncede gordum ama sanirim sen unuttun tarifi eklemeyi hepbirlikte sabirsizlikla bekliyoruz unutma sakin selamlar

merhaba
su tavuk gögüsüne sarili pastirmanin tarifini rica etsem verebilirmisiniz acaba. basarilarinizin devamini diliyorum.

hatice ve sitedeki tüm dostlar merhaba umarım herkez iyidir.
haticeciğim bu kadar çok yemekli davet verince ve davetlerdede birden çok tarif olunca sende hangisini yazacağını şaşırdın tabi.ama şu resimde muhteşem görünen tavuk göğsüne sarılmış pastırma tarifini lütfen es geçme çünkü görüntüsü bile tadının muhteşemliğini anlamamıza yetiyor.lütfen tarifi yazabilirmisin sana zahmet olmazsa tabi şimdiden teşekkürler kolay gelsin sana....... (hamile olan biri olarak rica ediyorum. bu arada bebeğimi kullanarak son zamanlarda herkezden canımın istediği şeyleri yaptırır oldum ne ayıp kendime kızıyorum yedi aylık olmama rağmen kimse senin aşerme dönemin geçti diye sormuyor :=)

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name is required. Email address will not be displayed with the comment.)