« karamelize nektarinli lorlu cheesecakeşeftalili ve bademli muffinşeftalili ve böğürtlenli pay | Main | Şeftali Yemek Etkinliği - Bölüm II »

15/08/2005

Comments

NISA

merhaba,

bir seneden beri devamli takip ediyorum sizi ve tebrik ederim her sey mukkemel ben 34 yasinda hollanda da yasiyan bir bayanim, bende yemek yuapmayi cok seven bir bayanim ve cok degisik tariflerim var yayinlamak isterim ama nasil yapacagimi bilemeiyorum ve cokda yogunum aslinda ama yayinlanirsa sevinirim burda doguma buyumeyim ve cok degisik kulturlu insanlar var ve hepsinden bazi yemek tarifleri aldim veya bizim mutfagimizin malzemelerine katib degisik tatlar cikartim ne zaman dir yazmak istiyordum bugune nasipmis sitenizde basarilar dilerim.
Ben aslinda en cok ogrenmek istedigim su mukemel pastalar var onlari yapabilmek bu tur tariflere yer verirmisiniz bilmem ama sizin yorumlamanizlan cok guzel olabilecegini dusunuyorum.iyi gunler dileyerek kolay gelsin diyorum.byyyyyyyy

rukiyekahraman

Sizi taniyali henüz 2 gün bile olmadi ama aklim hep bu sayfada. Tariflerinizi firsatbulunca deneyecegim. Herkese selamlar

Quik

hera

ilk yemek etkinligi icin 30 tarif cok iyi bir sayi.. katildigim icin sevinc duydum simdi

baska tur etkinlikler de duzenlenebilinecek (dogru yazdim mi?) demek ki...

döndü

merhaba bütün yemek bloglarının ellerine sağlık harika şeyler yapmışsınız...

melekce

herkesin ellerine saglik. ne güzel seyler cikmis ortaya!
sezgin hanim. bir arkadasima kar topu tarifni verdim ve o kahveye karisitirilan süt tozundan yapmis. tadinda bir fark yoktu, ama diger süt tozuyla yapilanlar biraz daha ekonomik oluyor tabiki. sevgilerimle..

Serap

hepinizin ellerine saglik,
hepinizin gönülleri bir olmasina, bizleri sitesi olmayanlara da böyle güzel geziler sunmaniza tesekkürler

sezin

sevgili hatice tarifler yine harika görünüyor,benim aklima takilan su kartopu tarifinde gecen süt tozu,bircok arkadaslar ayni fikirdeyiz galiba,kahvelere konulan süt tozumu?buna cevap verirsen cok sevincegim,zira yarin yapmayi düsünüyorum esimin dogum günü..

aysuze

tarifler ve resimler harika görünüyor,devamını sabırsızlıkla bekliyorum..tüm arkadaşların ellerine sağlık..
sevgiler..

yükselkorucu

Haticeciğim ellerine ve yüreğine sağlık seninle birlikte bu güzellikleri paylaşan herkese gönülden teşekkürler sen olmasaydın dünyanın dört bir yanından böyle sıcak bir iletişim kurulurmuydu hiç iyiki varsın sevgiyle kal....

Şenay GÜL

Tum arkadasların ellerıne yureklerıne saglık :)

dileku

Bu kadar güzel bir yolculuk, bu kadar güzel duraklar, bu kadar güzel bir gezi rehberi! Aman Allah'im ben gezinin gelecek duraklarini merakla ve cok mutlu bir sekilde bekliyorum!!!Tesekkürler Hatice'cigim!

zinnur

Hatice'cigim, senin rehberliginde dunyanin cesitli koselerine uzanip her duraginda seftaliden tatlar aldigimiz bu yolculuk gercekten cok zevkli. Heyecanla okudum, devamini merakla bekliyorum. Emegi gecen butun arkadaslara ve ozellikle sana buradan tesekkurler...

ümran gügercin

hepsi birbirinden güzel görünüyor.ellerinize sağlık.
teşekkürler.

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)