« Şeftali Yemek Etkinliği - Bölüm I | Main | Şeftali Yemek Etkinliği - Bölüm III (Son) »

16/08/2005

Comments

fatma

tariflerinize bayılıyorum.7 haftalık hamileyim tarifleri hem geziyorum hem bol bol arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.işin kötü yanı canımın çektiklerini kalkıp yapıp yiyorum müthiş tabiiki benim sonum da müthiş!sevgiler

sezgi

merhaba hatice, bu sitenin sakinlerinin böyle bir haberi duyarsızlıkla karşılamayacağını bildiğim için yazıyorum: Darica - Bayramoğlu Kuş Cenneti, Boğaziçi Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı ilgisizlikten dolayı kapanmak üzereymiş, müthiş kuş çeşitlerini, büyük bir akvaryumu, sürüngen evi ve botanik bahçesini barındıran bu müthiş mekanın girişi de 15 ytl. Ne yazık ki gidebilmek için araba gerekiyor.

yol kolay, tem otoyolu üzerinden eskihisar sapağından sapılıyor, çayırova-bayramoğlu tabelalarından sonra Eskihisar feribot tabelası takip ediliyor.Darıca'ya saptığınızda hayvanat bahçesi okları görünüyormuş.

ben küçükken gittiğimi hatırlıyorum ama yakınlarda kapanmadan bir daha gitmek istiyorum. sizin de gitmek isteyeceğinize eminim. 3 binin üzerinde hayvanın yanısıra 500 bitki türünü de barındıran botanik parkında zaman geçirmeyi düşünüyorum. bu arada ben de bir bahçe sitesi yapamk istiyorum. genel bir arama yaptım ama türkçe bir blog göremedim. yardımcı olmak isterseniz sayfaya bir göz atın . belki gelmek isteyenler araçlarını paylaşabilir hep birlikte gidilebilir. şeftali etkinliğinden sonra böyle bir tanışma da düzenleyebileceğine inaniyorum. yoluna devam et, gıptayla izleniyorsun!

yağmur yücel

yapacağınız peynirli bağaçaların içine her zaman kullandığınız maydanozun yerine NANE KULLANMAYI DENEYİN! ben tesadüfen bunu keşfettim ve çok memnunum..ayrı bir ferahlık veriyor..

Hatice

Gerçekten güzel bir site olmuş ellerine saglık iştahım kabardı ben gidip kendime bir kek hazırlayayım

asli

Hatice Hanım tebrik ederim.Burası haika bir site.İnternette hep böyle bana uygun tarifleri resimli,kolay anlarımlı ve ölçülü,pratik,değişik,eğlenceli,her aradığımı bulabileceğim bir site arıyorum.1 sene sonra bugün sizi buldum.Hep hazır malzemelrden yapılan tarifleri fazla begenmiyorum.Mesela pasta yapıcaksam kremasını kendim hazırlamalıyım.Hazır krema istemem.Buna benzer başka hazır malzemeleride.Şimdi ilk iş rulo pastanızı denemk olucak.Umarım becerebilirim.Artık sitenizin müdavimlerinden biri olucam.Tekrar teşekkür ederim.

selma

sevgili hatice,

verdigin emekler icin binlerce tesekkür. Aksamlari bu sitede seni ziyaret etmek cok güzel bir aliskanlik haline geldi. Basarilarinin devamini ve mutluluklar diliyorum. Benide mail listene alabilirsen cok sevinirim.

Selma

Hatice

Pınar, aynı sitede sağdaki linklerde sorbe tarifi var.

Yelena, Gulten hn, Meral, Pınar & EylülDefne; sizlere de teşekkürler!

eylüldefne

katılan herkesin ellerine sağlık, Hatice sayende pek çok yeni tarifimiz oldu teşekkürler

Pınar

Merhaba,
Sorbeli ve bezeli olan tarif muhteşem gözüküyor, tarifte şeftalili sorbe denilmiş ama nasıl yapılmadığı anlatılmamış. Sorbe nedir ve nasıl yapılır? Bilen varsa cevap verebilir mi? Teşekkürler

Meral

Tariflerin hepsi birbirinden güzel. Yapanların ellerine sağlık, hepsini birarada bizlere sunan senin de ellerine sağlık Hatice

gulten

Hepinizin ellerine saglik mukemmel gorunuyor...Hepsini tek tek denemek isterim ...

Yelena

Hatice, bu ne guzellik ya! Esim yine diyet yapmasaydi, ilk hangisini denecem diye dusunup karar veremezdim herhalde! Tum emek veren arkadaslarin ellerine saglik!

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)