Bal Kabaklı Dondurma
Bayramınız Kutlu Olsun!

Bayram Tatlıları

Bayram_tatlilari_1

Geçen sene Kurban bayramında yayınladığım listeyi yeni eklemelerle güncellemeye karar verdim. Bu bayram annemle görevleri paylaştık; bana tatlıyı, pastayı ve sarmayı yapmak düştü. Sarmayı dün sarıp dondurucuya kaldırdım, pastayı da Almanca pasta kitaplarımdan seçeceğim ama hâlâ hangi tatlıyı yapacağıma karar veremedim.

Siz bu bayram hangi tatlıyı yapacaksınız?

Fotoğraftaki tatlıların linkleri:

(Dileyenler sitede olmayan bayram tariflerini foruma yazıp link verebilirler.)

Comments

inşallah siteniz hiç kapanmaz.her internete girdigimde tıklamadan duramıyorum sayenizde tatlı yapar oldum.tariflerinizde birbirinden güzel.iyiki varsınız

arkadaslar, ne zamandir bu sitede gul tatlisi tarifini ariyorum. google da arattim, find on this page dedim olmuyor bulamiyorum. diger sitelerdeki tarifleri de denemeden guvenemiyorum. daha once buradaki tarifi denemistim. simdi de yalnica resmini bulabildim. sanirim tarif ayri bir zamanda eklenmis. yardimci olur musunuz?

mrhaba bir aylik evliyim ingilterde yasiyorumbilenler soyler burada yemek kulturu denilen birsey yok yiyecekler berbat insanlar genelde pisirmek yerine dondurulmus urunu mikrodalgada istip yemeyi tercig ediyor:)boyle bir yerde sitenizle tanistigim icin kendimi cok sansli hissediyorum burayi kesfedeli uc hafta oldu ve inanin yaptigim her yemek super oluyor simdiye kadar hic husranla karsilasmadim diger sitelerin aksine siteniz gercekten dort dortluk.sizi icten kutluyorumbirde bir ricam vear ekmek helvasinin tarifini sitenizde bulamadim acaba baska bir ismimi var yada yoksa bir zamet onun tarifinide ekleyebilirmisiniz.ilginiz icin simdiden tesekkur edrim saglicakla kalin...

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name is required. Email address will not be displayed with the comment.)