« Banyolu Börek | Main | Nar Ekşisi Soslu Nohutlu Patlıcan Sarma »

14/10/2005

Comments

nur

ellerine sağlık çok güzel görünüyo inşallah denediğim zaman yapabilirim........!

cansu

çooooooooook güsel bi tarıf bunu ilk televizyonda gordum birasdan kalkıp yapacagım inş

sevgi

Aylardan beri sitenizde geze geze, baka baka kilo aldim diyebilirim ;-)
Yemek konusunda iyiyim, ama börek ve tatlilar denildigi zaman mutfaktan ilkcikan ben olurum (calistigim icin mutfakta cok oyalanmak istemiyorum, yani aradigim genellikle pratik ve güzel olacak). Ama sizin sayenizde, kendime göre pratik tarifeler buldum (cok tskler). Yurtdisinda yasiyorum ve gecen Ramazan Bayrami Türkiye´de akrabalarin yaninda gecirdim. Tatli konusunda biraz degisiklik olsun diye yufkali kadayif tatli tarifesini alip, memlekete varir varmaz yaptim. Bayramda gelenler begendiler, sadece tarifede serbet ölcüsü benim icin sonradan biraz az geldi, yeniden serbeti hazirladim ve ekledim (nede olsa damak tadi farklidir) ve yeniden tskler. Artik Bayramtatli koleksiyonum genisledi
Hersey gönlünüzce olsun! Sevgi

dilek

bu tatlıyı bir haftadır inceliyorum.bugun yapcam umarım güzel olurda vaktımı ve emeğimi çalmaz.yaptıktan sonra yorumumu yazcam bekleyın.

dilek

tatlınızı yaptım.tatifi biribir uyguldım.görüntünün aynısı oldu.tadıda keşke öyle olsaydı.sanırım yufkada bi sorun var. tuzlu,böreklik yufka kullandım.hem kalın hemde sert oldu.eşim beğendi ama ben beğenemedim.genede teşekkürler.

dilek

tatlınızı yaptım.tatifi biribir uyguldım.görüntünün aynısı oldu.tadıda keşke öyle olsaydı.sanırım yufkada bi sorun var. tuzlu,böreklik yufka kullandım.hem kalın hemde sert oldu.eşim beğendi ama ben beğenemedim.genede teşekkürler.

Gülay

Sevgili Hatice,
Sizi sitenizden dolayı tebrik ediyorum.Emeğinize,elinize,dilinize ne diyeyim gözünüze sağlık.Müptelanız oldum.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Benim sormak istedim şu; yufkaları sarıp dolapta dondurmamız mümkün mü acaba? ne dersiniz ... Elimde yufkam var ve daha cumaya misafirim gelecek.Yorumunuzu bekliyorum.Sevgiler...

Gülay

Sevgili Hatice!

30-03-2008 de attığım Yufkalı Kadayıf Tatlısı ile ilgili mailime karşılık yorumunu hala bekliyorum.Yanlış yere mi atıyorum acaba?

Yasemin

valla bende denedim, kurban bayraminda tatlim hazir olsun diye aksamdan, ama tutturamadim. Benim hatam heralde, baksana herkes tutturabildigine göre. :) Benimki tuhaf bisey oldu, serbeti yetmedi, sonracima yufkamda tuzluymus.. berbat bisey oldu. Neyse deneye deneye ustasi olurum insallah.

Bu arada herkesin kurban bayramini kutlarim.

Yasemin YILDIRIM

Keşke tarif verilirken yufka ile ilgili tuzlu olmamamsı gerektiği ile ilgili bir tiyo verseydiniz.Çünkü yorum yazan çoğu kişi benin gibi tuzlu yufka almış.Doğal olarak tarif berbat olmuş.Şerbet ölçüsüde az geliyor.Ama bakavalık yufka olur ve şerbet biraz daha fazla olursa mükemmel bir tarif olacağına eminim.

özlem

merhabalar benimde kayınvalidemler gelecek onlara yapmak istiyorum fakat tuzsuz yufkadanmı yoksa öteki normal yufakamı anlayamadım .tuzsuz yafkayı nerden bulacam .yardımcı olursanız sevinirim. özlem

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been saved. Comments are moderated and will not appear until approved by the author. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Comments are moderated, and will not appear until the author has approved them.

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)