Kabak çiçeği dolması ve fırın poşetinde türlü
Ablamın Kahvaltı Sofrası

2,5 Gezginin Keşif Notları

Img_38421

Son günlerde 2,5 kişilik keşif grubumuzla gezip yeni yerler, yeni şeyler keşfediyoruz.  Aslında keşfettiklerimiz daha çok yeni mekanlar olsa da dünkü gezinin sonunda uğradığımız mağazadan alıp gece yarısı astığımız resimler benim için en güzel keşiflerden biriydi. 1 senedir istediğim gibi bir şey bulamadığım için boş duran mutfak duvarımız  nihayet dolmuş oldu bu sayede.

Her ne kadar kendi kameram yanımda olmadığı için istediğim gibi çekememiş olsam da hafta sonunun diğer keşif noktaları:

Kalendertepe

Kalendertepe'nin kahvaltısı
(Kalender Üstü, Atadan Sok, Yeniköy'de, Secret Garden'ın yanında, Secret Garden tarafından işletiliyor olsa da ondan hem daha sakin hem de daha güzel bir manzaraya sahip...)

Adapazari

Pazar sabahı erken saatlerde yola düşüp kahvaltı için vardığımız Adapazarı'ndaki bir Abaza köyündeki Alaşara restaurant

Sapanca

devamında Sapanca gölünü gezerken minik bir kahve molası verdiğimiz Erze's'in manzarası

Yayla

ve günün son keşfi Yayla'nın alabalığı...

Comments

Hatice Hanım Merhaba, Bu sabah yine herzamanki gibi portakal ağacını açtım sonra arama bölümüne sevil yazdım kendi yazmış olduğum yorumları gördüm okudum. Sonra 20 ağustos 2007 tarihindeki yorumumu okudum ve seni acımasızca eleştirdiğimi düşündüm. Bundan dolayı kendimi kınadım. Biraz geç te olsa bi özür dilemem gerektiğini anladım. Ve yine aynı sayfada esra hanımın mesajını geçte olsa gördüm. bu yorumu okurmu bilmiyorum ama ben Beypazarlı değilim. Düzceliyim, çerkezim.

merhaba.bişey soracaktım...sevil hanımlar acaba kendileri beypazarlı mıdır..sevil ünlü..beypazarı lisesi tm 95 mezunu

Merhaba,siteniz çok güzel gazeteden ve sitenizden takip ediyorum.Uygulama fırsatını her zaman bulamasamda okumak çok keyifli.Ben İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Sağlığı Projesinde çalışmaktayım.Hizmetlerimiz şu anda kadınlara yönelik Rahim ağzı kanseri taraması,meme muayenesi ve meme kanseri taraması,kemik ölçüm taraması,kardiyovasküler taraması ayrıca istenilen her konuda eğitim hizmetlerimiz İstanbul genelinde 30 ilçede ücretsiz olarak hizmet verilmektedir.Bunun için sadece 153'ü arayıp oturduğu semte en yakın Kadın ve Aile Sağlığı Merkezlerinden randevu alması yeterlidir.Bu hizmetimizi çok daha fazla kadına duyurabilmemiz için biraz bahsederseniz sevinirim.

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name is required. Email address will not be displayed with the comment.)