Son Dakika Menüsü
Üç Renkli Tatlı ve Hafta Sonu Sofrası

Comments

OLMAZ MI HATİCE HANIM VAR ELBETTE, MESELA BEN YAZ OLUNCA DAHA BİR GÜZEL OLAN MENEMENE ASLA AMA ASLA HAYIR DİYEMEM. SİTENİZ ÇOK HARİKA 2005 YILINDAN BU YANA TAKİPÇİNİZİM BAŞARILAR DİLİYORUM.

ben de ıspanağı havuçlu sevenlerdenim.bir de bol soğanlı pulbiberli pazı kavurmasıyla pırasanın kıymalı yumurtalısına bayılırım.bir de biz sık sık kapama denen sebzeli baharatlı pilav yaparız.soğan patates,sivribiber,havuç,patlican yani evde ne mevcutsa küçük doğranır tereyağ sıvıyağ karışımında azcık kavrulur,sonra ister bulgur ister pirinç katılıp pilav gibi pişirilir.demlenince bol biber,nane,ne baharat seviyorsanız şöyle bir haman yapıp kapağını kapatın.ılık servisle hemde çayla çok güzel oluyor,MMMM....

Merhaba hatice
yumurtalı ıspanağı bende sık sık yaparım sadece içine kıyma koynuyorum üzerine kaşar peyniri rendeliyorum. bence lezzetli bir tarifte soğanı piyazlık ince ince doğrayıp az yağda öldürüyoruz ve üzerine yumurta kırıyoruz pulbiberi serpiyoruz. ben bayılırım bu tarife. ayrıca bana çok süt yapardı bu tarif belki başkalarına da yarar:))
sevgiler
hülya

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name is required. Email address will not be displayed with the comment.)