Zeytin Mezeli Ekmek
Annemin İftar Daveti

Comments

ben sanırım bugün gezdikçe sana uğrayacağım.
http://www.denizinyemekleri.com/?cat=1
teyzenin peynirli böreğinin resmi var burda da.

ben yazını okumadım bendeokuyacağım öptüm canım

Hatice öncelikle yeni evladına hayırlısıyla vaktinde saatinde kavuşmanı diliyorum. Sonra seni başarılarından dolayı bir daha kutluyorum. Seni çok seviyorum tanımasamda sitenin kaç senedir takipçisiyim. seni ayrıca yakından görmekte çok güzel paylaşımın için teşekkür ederiz.

ne zamandır ziyaret etmiyordum siteni seni görünce çok sevindim. eşime işte benim kahramanım dedim kimmiş o diyor :)) Sitenden yardım aldığımı biliyor yakından tanıyor gibiyiz artık seni. bende şuan 6 aylık hamileyim neredeyse. eski tariflerini şöylee bir gezdimde sırayla diyorum haticeye gitsem sonra annesine teyzesine ablasına :))) süpersiniz maşallah barekallah.

Rabbim hanenize sağlık mutluluk afiyet ihsan eylesin inş. bu arada yemeklerle nette boğuşurken (yarın eşimle yıldönümümüzde tarif arıyorum) http://www.ebruliyemekler.com/kategori/kebaplar-et-yemekleri buna rastladım senin fotonu almış. gerçi belki benden önce söyleyen olmuştur. öpüyorum canım seni. sen ne kadarlık gebesin merak ettik. hep bize sürpriz yapıyosun gidişin suskun ama maşallah dönüşün muhteşem oluyor:)))

kızınıda öp benim için yavrum benim mevlam hayırlı uzun ömür versin. inş. bende hayırlısıyla kızımda böyle kaşık yarışmaları yaparım:)

bu adreste
http://lezzetler.com/viewtopic.php?p=6539
sizin tarifinizin http://www.portakalagaci.com/oburcuk/2005/01/zencefilli_armu.html
tıpatıp aynısı var. kelimesi kelimesine kopyalamışlar. haberiniz var mıydı merak ettim. emek hırsızlığı olmuyor mu? haberdar etmek istedim sizi sadece, iyi tarifler dilerim...:)

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name is required. Email address will not be displayed with the comment.)