Ayşe İkbal 3 yaşında
Çekiliş Sonuçları

Peçetelik Zamanı!

Pecetelik

Son iki sofradaki peçeteliklerle ilgili pek çok e-posta aldım. Ürün reklamı yapmayı istemediğim için bu sorulara cevap yazmayı doğrusu başaramadım. Ama onun yerine aynılarından birer tane daha alıp iki okuyucuya hediye etmeye karar verdim.

Tek yapmanız gereken bu yazıya yorum yazıp Portakal Ağacı'nda ileride görmek istediğiniz özellikleri ve/veya denememi istediğiniz bir tarifi paylaşmak. Cuma günü yorumları kapatıp random.org aracılığıyla bir yorumcu güllü, bir yorumcu da kuşlu peçeteliğin sahibi olacak!

Comments

Merhaba Sevgili Adaşım:)

Siteni, aile ilişkilerini ve sofralarının fotoğraflarını çok beğeniyorum. Daha fazla fotoğraf istiyoruz ayrıca.
Benimde 18 aylık bir kızım var. Bebekler ve çocuklar için bir yemek grubu açılması ve Çocukların ilgisini çekecek tariflerin bulunması hoş olur gibi geliyor.
Dipnot: Kızım 11 aylıkken Umre' ye gitmiştik, gitmeden önce okuduğum Hacca çocukla gideceklere öneriler kısmından da çok faydalandım, tekrar teşekkürler Hatice..

merhaba bende uzun zamandır sitenizin takipçisiyim.sitenizde her şey çok güzel.bende bir tarifle etkinliğinize katılıyorum.
sarma muhallebi
malzemeler:1lt.süt,1sb.bardağıun,1sb.bardağı toz şeker,1paket kakao,vanilya.şantisiiçin:krem şanti ve süt.süslemek için:hindistan cevizi.
yapılışı:muhallebi malzemeleri ocakta pişirilir.dikdörtgen bir borcamın dibine hindistan cevizi serpilir.sonra pişen muhllebi konulur.sütle çırpılmış kremşanti muhallebinin üzerine yayılır.dolapta iyice katılaşana kadar bekletilir.sonra küçük dikdörtgenler şeklinde kesilip rulo şeklinde sarılır.
afiyet olsun.

Portakal Ağacı'nı devamlı güncel görmek istiyorum.

Yazın, yazın, yazın. Ne isterseniz yazın. Yeterki daha sık yazın...

The comments to this entry are closed.