Ayşe İkbal 3 yaşında
Çekiliş Sonuçları

Peçetelik Zamanı!

Pecetelik

Son iki sofradaki peçeteliklerle ilgili pek çok e-posta aldım. Ürün reklamı yapmayı istemediğim için bu sorulara cevap yazmayı doğrusu başaramadım. Ama onun yerine aynılarından birer tane daha alıp iki okuyucuya hediye etmeye karar verdim.

Tek yapmanız gereken bu yazıya yorum yazıp Portakal Ağacı'nda ileride görmek istediğiniz özellikleri ve/veya denememi istediğiniz bir tarifi paylaşmak. Cuma günü yorumları kapatıp random.org aracılığıyla bir yorumcu güllü, bir yorumcu da kuşlu peçeteliğin sahibi olacak!

Comments

merhabalar.
sitenizi çok başarılı buluyorum özellikle fotoğraf çekimleri harika onları görünce hepsini yemek istiyorum. gerçekten sunumu çok güzel yapıyorsunuz. peçetelikler de hariha inşallah random yüzüme güler ve güllü peçetelik benim olur. ben bebeğim için değişik tarifler istiyorum paylaşırsanız sevinirim.

Hatice hanım sizi çok uzun yıllardır takip ediyorum.Şimdiye kadar deneyipte olmayan tarifiniz hiç olmadı.Sayfanızda çocuklarımızın doğumgününde yapabileceğimiz güzel bir pasta tarifi görmek isterim. başarılarınızın devamını dilerim.

Merhaba sitenizi uzun zamandır takip ediyorum bence diyet yemekleride olmalı herkese bol şans

The comments to this entry are closed.