Ayşe İkbal 3 yaşında
Çekiliş Sonuçları

Peçetelik Zamanı!

Pecetelik

Son iki sofradaki peçeteliklerle ilgili pek çok e-posta aldım. Ürün reklamı yapmayı istemediğim için bu sorulara cevap yazmayı doğrusu başaramadım. Ama onun yerine aynılarından birer tane daha alıp iki okuyucuya hediye etmeye karar verdim.

Tek yapmanız gereken bu yazıya yorum yazıp Portakal Ağacı'nda ileride görmek istediğiniz özellikleri ve/veya denememi istediğiniz bir tarifi paylaşmak. Cuma günü yorumları kapatıp random.org aracılığıyla bir yorumcu güllü, bir yorumcu da kuşlu peçeteliğin sahibi olacak!

Comments

Şimdiye kadar pek çok tarifinizi hiç sorun yaşamadan denedim, kendi çapımızdaki minik sitemizde de linkinizi teşekkür ederek yayınladık , güzel anlatımınız ve eksiksiz ölçüleriniz için teşekkür ederim, tecrübeli bir anne olduğunuz için ilerde sitenizde bebeklerin ek gıdaya geçişiyle ilgili yazılar görmekten mutluluk duyarım, teşekkürler.

tam 6 yıldır sitanize hergün giriyorum en sevdiğim site diyebilirim ben daha çok çocuklarınıza aldığınız kitap oyuncak ya da oynadığınız oyunları yada çocuğunuza neler öğretiyorsunuz bunları merak ediyorum bilinçli bir anne olduğunuzu düşündüğüm için bizlerede örnek olursunuz inşallah

yemek bazen bir zevk dir,bazen de sadece görev.
zevk ile yapılan yemeği hemen anlarsınız tatmanıza gerek yoktur.Görüntüsü cezbeder sizi.Hani derlerya sevgimi katıyorum diye.Bence gerçekten doğru bir cümle.Birde görselliğinizi eklerseniz nasıl dayanılırki o zaman.İşte bunların hepsi var burda.
Neden beğeniyorum sitenizi biliyormusunuz öyle yemek falan yaptığımdan değil tamamen kendi zevkimi görüyorum.
Paylaşıyor olduğunuz için sonsuz teşekkürler.
Ekstra olarak Kısmen eklediğiniz dekorasyon linklerini yoğunlaştırmanız beni daha da mutlu edecektir.
iyi Çlş.
Saygılarımla
NOT=siz yinde peçetelin markasını çaktırmadan bize yazın :)

The comments to this entry are closed.