Annemin Sofrası
1-7 Ekim Emzirme Haftası

Blog Buluşma Sofrası

Verity_sofrasi

Son zamanlarda blogdan tanıştığım insanlarla buluşmaya başladım. Önce Almanya Mannheim'dan Sevda, ardından Verity. İnşallah önümüzdeki günlerde de aynı semtte oturduğumuz bir başka okuyucum ile ilk kez buluşacağız.

Verity, benim kendisine hayran olduğum bir çizer. Onu etsy'de bir arkadaşıma hediye ararken bulmuş, sonradan ne zaman birini hediye alacak olsam dükkanına uğrar olmuştum. Son olarak kayınvalidesinin benim tarifimle yaptığı battaniyelerimle tüm ailesine olan sevgim daha da arttı. Bu hafta yine bir acil durum hediyesi için ona danıştığımda postayı beklememek için kendisinin bırakabileceğini söyledi. Ben de bu fırsatı kaçırmayıp eşini ve tatlı ve akıllı oğlu Yashar'ı dün akşam bize davet ettim. Ben ertesi sabah "çok güzel bir akşamdı" diyordum, Ayşe İkbal de "anne gene gelecekler mi?" diye soruyordu. Verity sana ve ailene çok teşekkür ederiz, sizi tanıdığımıza çok çok mutlu olduk!

Onlar için yaptıklarım:

  1. yonca'nın poğaçaları
  2. jülyen salata
  3. brüksel lahanası salatası
  4. bulgurlu zeytinyağlı biber dolma
  5. patlıcanlı dip sos
  6. elmalı baharatlı kek
  7. yalancı tavuk göğsü

 

Comments

slm hatice...midye tatlisinin tarifini bekliyorum... sence biraz uzun olmadimi bu bekleyis:)))))her sey iicn tskler..musab icin hayirli bir omur diliyorum....

Sitenizin takipçisiyim. Tariflerinizi, sunumlarınızı çok beğeniyorum. Masalarınızdan lezzet ve tertip, düzen akıyor. Bundan dolayı sizi kutlarım. Benim merak ettiğim nerede yaşadığınız, il olarak. Bu sorduğum gözümden kaçan bir şeymi, yoksa özel bir sorumu oldu bilemiyorum ama eğer özelse söylede sorabilirim Türkiye'mi yurtdışımı? Umarım merakımı hoş karşılarsınız. Teşekkür ederim.

hatice hanım selamlar peçetelerinizi nereden aldığınızı öğrenebilir miyiz? teşekkürler

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name is required. Email address will not be displayed with the comment.)