Sebze Karışımlı Salata ve Üzümlü Pasta
Cekilis Sonuclari

Çekiliş Zamanı: Salud Döküm Tava

Tava11

Ekim ayının son haftasına bir çekilişle başlıyoruz. Bu ayki çekiliş sponsorumuz yüzlerce yıllık lezzetli yemek pişirme sırrını günümüze taşıyan Salud Dökme Demir Mutfak Gereçleri. Salud ile yapacağımız iş birliği ile bu yazıya yorum bırakacak okuyucularımız arasından 4 kişiye 104 lira değerinde Salud Izgara tava hediye ediyoruz.Ben de bu sayede bu hafta için kendime denenecek tarif bulmuş oldum: döküm tavada pişen yemekler!

(çekiliş 1 kasım'da son bulacaktır, her okuyucunun bir kez adını yazmasını rica ediyorum, yorum bırakan bilgisayarların ip adresine göre birden fazla kayıtlar iptal olacaktır.)

Comments

sevgili hatice hanım,
hergün sitenizi birkez ziyaret ediyorum. gercekten cok güzel tarifler ve fotograflar yayınlıyorsunuz. basarılarınızın devamını dilerim..tabi ki bir döküm tavada bana cıksa fena olmaz ;)
sevgiyle..

Merhaba,
Bu siteyi sürekli takip eden bir okuyucu olarak sizden aldığım güzel tariflerle edindiğim ve sevgili eşime sunduğum yemek becerisini bir gün sizinle de paylaşabilmek isterdim.

Evde döküm tavamız yok maalesef, olsaydı eğer lavaş ekmekle farklı bir şekilde yaptığım yöremize(Doğu) özgü pilav kapamayı herhalde layıkıyla yapabilirdim. Gönül ister ki bu ödül bana çıksın ve bir gün bu yemeği yapıp sizi de küçük evimize dostça davet edeyim..
Kolaylıklar.

tavaları kızdıralımm..:))

The comments to this entry are closed.