Çekiliş Zamanı: Salud Döküm Tava
Bayram Sofraları

Cekilis Sonuclari

Nihayet 1 haftadir bekledigimiz gun geldi. Random.org ile sectigimiz rakamlar sonucu Salud dōküm tava kazanan 4 okuyucumuzun isimleri soyle;

Ayse Yigiter, Melike Eminoglu, Saniye Karakus ve Dilek Tezcan

Kendilerine adreslerini istedigim bir e-posta yollayacagim bugun. Yorumlariyla cekilise katilip siteyi renklendiren binlerce okuyucumuza en icten tesekkurlerimi sunuyorum, bu vesileyle varliginizi yeniden hissetmek cok guzeldi. (her ne kadar cok dikkatli olmak icin elimden geleni yaptiysam da bir beser olarak hata yapma ihtimalim var, lutfen herkes hakkini helal etsin...

)

Comments

Yemek tarifleriniz çok hoş Hatice hanım, çok teşekkürler.Ayrıca 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Merhaba Hatice Hanım sitenizi uzun zamandır takip ediyorum.tariflerinizi elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.Elinize yüreğinize sağlık.bu arada kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.Allah sizden razı olsun.Allah a emanet olun.

evvekazananları tebrik ediyorum, güle güle kullansınlar yaptıkları yemekleri ağız tadı ile yesinler İnşaallah... Hatice hanım size de düzenlediğiniz çekiliş için teşekkür ederim. Mutlu, sağlıklı, güzel günler dilerim... sevgilerle...arkadaşları kutluyorum.portakal ağacının ne kadar sevilip takip edilen bi site olduğunu bir kez daha kanıtladınız.bu kadar kısa sürede 4 bin küsur katılım..... sizide kutluyorum.bizi tariflerinizden mahrum bırakmayın.başarılar.

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name is required. Email address will not be displayed with the comment.)