« Mantarlı ve Patatesli Börek | Main | Hoşgeldin Bebek Sofrası »

03/01/2011

Comments

senay

Sevgili Hatice studyon hayirli olsun video'larin devamini sabirsizlikla bekliyorum. Portakal agacinin ve senin takip ettigim yemek bloglari arasinda ilk olmaniz acisindan cok ayri bir yeri var (portakal agaci mutfak onlugumu hala kulaniyorum :)). Seni takip ettigim yillarda yaptiklarini gormek beni kardesimin hayallerini gereklestirdigini gormek kadar mutlu ediyor. Yolun acik olsun.
Yukaridaki tarifte yumurta unutulmus bu arada, sanirim fark edip eklersin.

Rotterdam'dan sevgiler

Aişe

Haticeciğim,2 tane de yumurta var galiba:)

gokce aydız

Hatice Hanım, Denenmiş tarifleriniz birçok defa bana kolaylık sağlamıştır.Bir stüdyoya geçtiğinize göre tariflerinizi paylaşmak dışında şeylerde planlıyor olmalısınız.Henüz erken değilse bunları bizimlede paylaşır mısınız?

nurgül

Videosunda yumurta da konulmuş,ama tarifte yumurta yazmıyor?

nurgül

Tarifteki videoda yumurta konulmuş ama burda yumurta yazmıyor?

sevil

Hamsi ekmeği ve diğer tüm tarifler için teşekkürler.
İnsanın büyük emek verdiği, özendiği ve sorumluluk hissettiği, özellikle paylaştığı güzellikler için bence fazla söze gerek yok. Emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkürler..

EMINE

MERHABA HATICE HANIM GUZEL EMEKLERINIZ ICIN SIZE BASARILAR DILIYORUM.HAMSI EKMEGINE AZICIK MAYA ILE YAPARSANIZ DAHA IYI SONUC ELDE EDERSINIZ.BIRDE SIZDEN BIR RICAM VIDEOLU TARIFLERINIZE TART YAPIMINI EKLERSENIZ COK MEMNUN OLURUM)SEVGILER...

 seda

Ellerinize sağlık. Nefis görünüyor.Merak ediyorum Acaba bizleri daha hangi nefis lezzetler bekliyor. Sevgilerimle

tuba adana

hatice abla ben 22 yaşındayım , senın sayende yemek kültürüm oldu inan yemek yapmak başka birşey benim için senın tariflerin olmasa ınan yemek yapmayı bu kadar sevmezdim, bu stüdyo işini keşke daha önce düşünseydin , yemeklerin hepsinin videosu olsun nolur , izlemek çok zevkli oluyor inan , bana biraz çekingen bir bayanmışsınız gibi geldi hatice abla tariflerin bir harika mutfagın bır harika ,sana sonsuzzz başarılar diliyorum...

mutfakderyası

Haticem kesinlikle deneyeceğim bir tarif..ellerine sağlık..başarılarının devamını diliyorum..sevgiler...

_pınar_

'hamsili ekmek'...bayılırım bir rizeli olarak..çok da güzel görünüyor..annem yanımda olsa da yapsa,çok güzel yapar annecim..ellerinize sağlık..

_pınar_

'hamsili ekmek'...bayılırım bir rizeli olarak..çok da güzel görünüyor..annem yanımda olsa da yapsa,çok güzel yapar annecim..ellerinize sağlık..

nazan

bir karadenizli olarak tavsiye üzerine sirke dökülüp yenilmesi:))ayrıca fotoğrafta pek nefis gözüküyor:)

ışık uzunmehmet

merhaba hatice hamsli ekmeği annemde çok sever.içersine pırasada konur.ellerine sağlık

seda

Ellerine saglik cok güzel görünüyor. Ayrica yeni mutfaginada bayildim. Hayirli olsun . Sevgiler...

Çıtır

Hamsi ekmeği yerine hamsili ekmek diyoruz biz... Yanına salatalık, turp, yeşil soğan ve kırmızı soğanla harika oluyor tavsiye ederim, bir de fırından yeni çıkmışsa tadına doyulmaz. :)

GÜL GENÇ

Hamsiye bayılırım, yanlız tuzlanmış balıktan pek hoşlanmam. Tuzlanmış balıklarla özellikle hamsi ile birşeyler pişirildiğini bilmiyordum, ilgimi çekti..Bir fırsatını bulursam deneyeceğim, güzel görünüyor ne de olsa karadenizliyiz.
Teşekkürler Hatice.

safa

harika..!
video da harika..
olması gerektiği gibi..
sadece yemek görüntüleri ve yemek tarifi..
teşhir yok..
tebrikler

esin dursun

merhaba hatice,iki çocukla bu kadar işler başarmak her yiğidin harcı değil tebrik ederim,asıl merak ettiğim bu kadar güzel yemek yapıp nasıl ince kalabiliyorsun,Allah kolaylık versin

çiğdem karal

Hatice,

Merhaba, bu aralar çok pişmiş seviyoruz bakıyorum. Ellerine sağlık. Ekmek denemelik.

Çok pişmiş seven anne Çiğdem

hilal gülünay

aa..harika..bayılırım buna, bir keresinde eşim rizeye denetime gitmişti, denetimde ikram etmişler hatta bana bir parça ikram etmşti,oda usta bir elden çıkmıştı..müthişti..elinize sağlık

zehra

cok güzel görünüyor.ellerinize sağlık.

bir dut masalı

haticeciğim öncelikle o güzel stüdyonda ! :) bizlerle ve sevdiklerinle sevgi dolu ,keyif dolu yıllar geçirmeni diliyorum..
vede bu güzelim tarifine afiyetler diliyorum
sevgiler

Hatice

iyi hos da hamsi bizde balik sayilmaz ayri bir kategori acin tum hamsi tariflerini siralayin. BASARILAR...

Hatice

iyi hos da hamsi bizde balik sayilmaz ayri bir kategori acin tum hamsi tariflerini siralayin. BASARILAR...

aynur

balıklar içinde en çok hamsiyi severim.o da ızgarada yada tavada.ekmeğin içinde damak tadıma uygun olur mu bilemiyorum.yöresel bir tat denemek lazım..

selma

lütfen midye tatlısının tarifini yayınlayın lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn midye tatlısıııııııııııııı

selma

lütfen midye tatlısının tarifiiiiiii lütfennnnnnnn

Fatma

Bayılırım hamsili ekmeğe,ben de arasıra pişiririm.Elleriize sağlık nefis görünüyor.Sevgiler.

ayla

yeni mutfağınız hayırlı olsun Hatice Hanım.tasarımı harika olmuş.herkesin ellerine sağlık...bir ricam var sizden girişteki o beyaz paravanları nerden temin edebilirim.??? 2 mekanı birbirinden ayırmam gerekiyor ve bu fikri çok beğendim.çok acil cevabınızı bekliyorum sevgiler ayla

meryem

sitenizi çok beğenerek takip ediyorum. bu tarifide denemek istiyorum fakat taze hamsiyle yapmak istersem nasıl bi yol izlemeliyim?

meryem

sitenizi çok beğenerek takip ediyorum. bu tarifide denemek istiyorum fakat taze hamsiyle yapmak istersem nasıl bi yol izlemeliyim?

Nalan

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=489001142946&set=a.227677212946.136914.227673917946
merhaba Hatice Hanım biraz önce çok canım sıkıldı yukarıda verdiğim linkte bir kurabiye tarifi verilmiş resim olarak sizin "muhallebili kurabiye" tarifinizde ki resim kullanılmış tarif sanırım aynı değil ama resmin kullanılması beni üzdü ayrıca bahsettiğim site daha önce kendi tarifleri ve resimleri kullanılmış olduğunu varsayarak bayağı bir serzenişte bulunmuştu... Gerçi site sahibinin bir ilgisi yok sanırım gönderen kişinin terbiyesizliği neyse belki bilmek istersiniz diye düşündüm sevgiler yeni tariflerinizi bekliyoruz videolu anlatımlar süper bir fikir daha önce sitenizde yayınlanan tariflerinde videolarını çekip yayınlarsanız çok memnun olurum "muhallebili kurabiye" de bunlardan biri sevgiyle kalın :)))

dada

gerçekten çok güzel gözüküyor, böyle güzel görüntüsü olan yemek te mutlaka lezzetlidir.

vaide

merhaba.

ben vanilya ne oluyor merak etdim.vanilya sekeri var damlasi var birde puding tozu var.kek malzemelerinde surekli kulaniliyor fakat ben bulamadim.bilen varsa yorum lutfen.

fatih guzel

görüntü iç açıcı görünmüyor diye düşünüyorum. tadına bakmak isterim. tarife uygun bir çalışma yapmak ve tadına bakmak için anneme basvurmam lazım. herkese afitey olsun

esin egemen

hamsili ekmeği ben kızartma yaptım fırında hiç denemedim ama kızartması bir şahane onu biliyorum

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been saved. Comments are moderated and will not appear until approved by the author. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Comments are moderated, and will not appear until the author has approved them.

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)