« Labneli Poğaça | Main | Hatice'nin Sofrası & Kıymalı Pide »

21/11/2011

Comments

eda

Haticecigim merhaba,sana emaıl adresınden ulastım ama gerı donus alamadım?Kıtabındakı tarıflerle ılgılı bırkac sorum vardı,acaba portakal agaci mail adresınde bir sorunmu var?Tesekkur ederim..Bu arada dun kıtap fuarında standda kıtabını gordum ve gurur duydum fakat vaktım olmadıgı ıcın fazla kalamadım..sevgiler..

mavi ruyam

çok güzel görünüyor, ellerine saglik, ben hiç tatmadim, deneyebilirim...

funda

s.a.çorba nefis gözüküyor yer elması alıp denenecektir inş.:):):)
selam ve dua ile...

aylin

kesinlikle deneyeceğim ellerine sağlık sevgiler:)

aylin

kesinlikle deneyeceğim ellerine sağlık sevgiler:)

Beytiye

Haticecim selamün aleyküm. kitabın hayırlı uğurlu olsun canım. en kısa zamanda alacağım inşallah ve gelirini Van'daki kardeşlerimize hediye ettiğin için ayrıca senden Allah razı olsun.

Başarılarının ve hayırlarının devamını dilerim inşallah evlatçıklarında senin gibi hatta daha daha iyi nesil olurlar.

seni çok sevdiğimi tekrar yazmak istedim :) Sana dikenli dikenli yorum yazanlarada öyle sinir oluyorum okuyunca öyle üzülüyorum ki anlatamam.

ayşegül

mrb. benim size bir sorum olacak kekleri pişirmek için hangi fırını kullanıyorsunuz bnm lüksel börekçi fırınım var keklerimin içi pişmiyor v e fırından çıkınca sönüyor keklerim. fırın seçimim mi yanlış yoksa ben mi yapamıyorum mrerak ediyorum cvp verrsenz sevinirm bu fırını kullananlar vardr mutllaka yorumları bekliyorum

Evren

Haticeciğim ben de ilk başlığı okuduğumda kendi kendime hiç yer elması pişirip pişirmediğimi sordum ama pişirmemişim sanırım önce bu çorbayla başlayacağım, ellerine sağlık canım.

Sevgiler,

Hatice

Edacım, bayram tatilinde maalesef maillerin gerisine düştüm, şimdi yavaş yavaş geri cevaplamaya başladım. Seninkine de en kısa zamanda cevap vereceğim inşallah!

Rüyam, Aylin & Funda, çok teşekkürler!

Beytiye, öyle evlat hikayeleri duyuyorumki her geçen gün çocuklarım için daha çok dua etmem gerektiğini anlıyorum. Allah hepsini iyi evlat eylesin ve iyilerle karşılaştırsın.

Ayşegül, fırın çok önemli bir etken. Bahsettiğin fırını kullanmadım ama hepsinde aynı sorun oluyorsa fırından kaynaklanabilir.

Evren, bazı sebzeleri çok az tüketiyoruz değil mi? Bakalım diğer eve giremeyen sebzelere de yol bulabilecek miyim:) sevgiler!

cennet

z.yağlı yerelmasını eşim de ben de çok seviyoruz ama çorbasını duymamıştım ilerde denerim belki..

Nuray ÇETİN

Linkler bölümüne uzun zamandır ulaşamıyorum; sizin takip ettiğiniz sitelere güvenerek bakıyordum. bunun nedeni nedir acaba?

sümeyye

merhaba hatice hanim,
yer elmasi corbasini denedim, fakat kucuk ekleme ve cikarmalarla (: evde curry yoktu ben de onun yerine biraz kimyon ve tarcin ekledim, muskat yerine de kara biber.. bir de kucuk bir patates ekledim icerisine.. servis ederken de kizarmis ekmek dilimlerinin uzerine (ben yagsiz olarak firinda kizarttim) yagda kizarttigim cok ince havuc dilimlerini koydum.. hayatta boyle bir corba yemeyecek olan beyim bile afiyetle yedi; hatta bir yasindaki kizim da pek begendi corbayi (: fakat ilk firsatta curry ve muskat alip orijinaline uygun olarak denemek istiyorum, zira baska bir sitede denk geldigim karnabahar corbasi icin de curry kullaniliyor ve corbaya apayri bir tat kattigindan bahsediliyor, oyle ki o zamana kadar denedigi karnabahar corbalarindan pek de memnun kalmayan sitenin yazari bile curryli corbaya meftun olmus nerdeyse (: tahminim bu corba curry ile bambaska bir corba oluyordur..
curryli denememde gorusmek uzere, selamet ile..

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been saved. Comments are moderated and will not appear until approved by the author. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Comments are moderated, and will not appear until the author has approved them.

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)