« Aşure | Main | Armutlu Kek »

05/12/2011

Comments

pelin

bugün kitabınızı aldım.ok beğendim inşallah devamı gelir elinize yüreğinize sağlık

uzay

tabak nereden acaba?

cennetailesi.com

canım kardeşim, ellerin dert görmesin, evinden neşe huzur yüreğinden şefkat ve muhabbet hiç eksik olmasın.bak akşam akşam dua ettim sana, bir dost, bir abla olarak.ne hoş lezzetleri bize sunuyorsun, duaları hak ediyorsun..

Makbule ysr  tmtrk

Merhaba Hatice ilk defa yaziyorum ama sizin sayeniz de cok sey ogrendim yani tatlilar hamur islerini birde kitabiniz cikaca yada cikti onuda allahin izniyle turkiye geldigimde alcam. Her yeni seyler yaptiginizda ardindan ben yapiyorum mütis güzel oluyor elerinize saglik allaha emanet ol.

Yelda Ergin Öztürk

ellerine sağlık, çok güzel görünüyor.

Ceren

Tarif şahane de, çocuklarla evde tek kalma durumunu neden "kötü geçecek bir gün" olarak nitelendirdiği anlamadım.
Çalışan bir anne olarak kızımla tek geçireceğim bir günden daha güzel bir şey olamaz bence :)

Serap

Ya Hatice bir sorum olacak, sen bu kadar guzel yemekleri yapiyorsun ve tahmin ediyorum ki hepsinden tadiyorsun, hicmi kilo almiyorsun? Resimlerinde oldukkca kilosu az gorunuyorsun. Yani ben hamur isini sevmeme ragmen sucluluk duyarak tadina bakiyorum, hemen iki gun dikkat etmezsem, bir iki pound(lb) aliyorum. Sirrini bizede soyle Hatice. Aslinda croisant i bende cok severim hele burada birde badem ezmeli olani var(almond croissant)cok lezzetli bazi sabah ise giderken kahvenin yanina aliyorum sonra tekrar sabah kahvaltimi yagi alinmis sut ile cereal a ceviriyorum. Keske hic kilo derdi olmazsa.

melahat

Kitabinız ile ilgili kısımdaki yorumlar kapandığı için bu muhteşem kitabı bu tarıf üzerinden göklere çıkarmak istiyorum.Ellerine emeklerinize yüreklerinize sağlık diyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.kitabi daha yeni alabıldım internetten ve bayıldım.Tarifleri incelerken hepsini o anda denemeye başlamak geldi içimden.Yemek yapma konusunda çok yeniyim ve çok da lezzetli yemek yaptığım söylenemez en azından her yemeği...Anlatımı akıcı,anlaşılır ve pratik bilgilere sahip ve de herşeyden önemlısı sıcacık bir mutfak, sevgi dolu,emek dolu...Allah yolunu açık etsin ablacım...çok öpüyorum seni hem de çooookkk.

Evren

Haticeciğim çok güzel görünüyor canım istedi bak şimdi senin de cici kızının da ellerine sağlık.
Sevgiler,

zelis

eline saglik Hatice..almanyada ideal bir kahvalti ekmegidir;-)cok severim,eminimki cok güzel olmustur,deniycem ilk fitsatta..

Elif'in defterinden

Hatice abla,

Sayfanıza her seferinde hem büyük merakla hem de korkuyla girdiğimi söylemeliyim. Bu sefer neler çıkacak,nasıl fotoğraflamış,ben yapsam bu kadar güzel olur mu diye merakla duyarken öbür taraftan yapsak ne kadar kilo alırız gibi korkularla giriyorum. Ve siz her zamanki gibi harikasınız :)

Trendsum

Bundan sonra diyetteyken senin siteni ziyaret etmeme kararı aldım :) walla bu tariflerin hepsi diyet bozdurur.. :))

http://trendsum.blogspot.com/

Anne Kraliçe

Peynirli poaça nı dün akşam yaptım hamurla tanışmamın şerefini bloğumda yazarak kutladım eminim bununda sonucu iyi olacaktır.Açma kısmı biraz gözümü korkuttu gerçi:)
Sevgiler..

mickey

ellerinize saglık nefis gözüküyor. hatice hn. elde yaparken un ve sütü katmıyormuyuz. birde instant maya iki kere yazılmış..

Berfin Kucur

Ahhh şu bayanların kilo alma sorunu olmasa hepsinden pişir sonra da afiyetle ye :)) İşin içine tereyağ girince hep korkarım ama yemeğin lezzetinide ikiye katlaması kaçınılmaz bir gerçek. Kilo almayan bayanlar yapıp yesin bizde uzaktan böyle bakalım. Yapıp yedirelim bari :)) Ellerinize sağlık...

Damaktan Kalbe

Sevgili Hatice;
İşin en eğlenceli tarafı çocuklarla birşeyler pişirmek.Ben yıllardır çocuklarla beraber yaptığımdan olsa gerek tek başıma birşeyler yaparken sıkılıyorum.Ellerine sağlık olsun.

nuray

yani musab değil annesi mi kazandı?

ab-ı hayat

Adı ne olursa olsun eminim tadı harikadır zira çok lezzetli görünüyor.bir de keşke twitter’ da paylaştığınız çocukların sofrasını burada da paylaşsaydınız,çok şirindi::))))


Sevgiler…

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)