« Bayram Tatlıları | Main | Küçük Mutluluklar »

24/08/2012

Comments

Salih

Bu sofrada neden çatallar solda bıçaklar sağda duruyor? Bu batı özentiliği beni çok üzüyor. Bir de sizi gördük tesettürlü bir bayansınız, buna rağmen neden bunun gibi şeylere dikkat etmiyorsunuz? Batının usullerine uygun yaşamak zorunda bırakılmışsak bile taviz vermeyeceğimiz bazı şeyler olmalı diye düşünüyorum ve bu gibi konularda sizi hassasiyete davet ediyorum.

Kilicaslan

bu yemekleri gorunce aciktim falla gercekten :)

YEŞİM GÜNAY

merhaba,

senelerdir zevkle takib ediyorum.... çok başarılısınız sizin sayenide senelerce güzel yemekler yapıp misafilerimi ağırladım... bu sofrada harika annenizin ellerine sağlık. Sizden bir şey rica edeceğim sofrada ki ayrıntılardan içinde kırmızı kalp olan cam kaselere bayıldım acaba markası nedir. komik bir soru ama genede şimdi den teşekkürler.

süheyla ünal

çok güzel hepinize bayıldımmm ellerine sağlık. Allaha emanet olun.

Pinar

Sofranin arka kismina bakinca ne kadar güzel bi bahce görünüyo, cok süper gercekten. benim bilmek istedigim, bayram sofraniz kahvalti icinmi yoksa aksam yemegimi?? biz cogunlukla kahvaltida bulusuyoruzda ondan sordum :)

Gülru

İnternetin faydası: Portakal ağacını tanımak,
İnternetin zararsız alışkanlıkları: gün aşırı Portakal Ağacına bakmak,
Hoş Bir Kabak Yemeği tarifi, cidden sonuçlarıyla birlikte çok hoşşş :))

sevim

Merhaba, hergün yeni birşeyler varmı diye bakıyorum sayfana, kontrol edip ekledikleri okuyunca, tanışıyoruzda bir şeyler paylaşıyoruz gibi geliyor, onun için sıkıntında yanlız olmadığını, dualarımızla paylaştığımızı söylemek istedim.

Anne Kraliçe

Allah annenize uzun ve sağlıklı ömürler versin size böyle güzel nice sofralar hazırlayabilsin inşlh.Nice bayramlara hayırla erişmenizi dilerim.Sevgiler:)

Berna

sofra harika ellerinize sağlık, ayrıca kadehler çok güzel bir hava katmış :)

Pembelinin Mutfağı

Aminnnnnnnnn....

Anneciğinin ellerine sağlık Haticecim.

Pavlovs Partner

Hayalim bir gün benim de sevdiklerime kendi ellerimle böyle bir bayram sofrası kurabilmek.

sumeyra

Bayram mesajiniz biraz buruk ama hayat bu mutluluklar kadar uzuntulerde var.Allah yasadiklarimizdan ders alip sukretmeyi nasip etsin. Anneciginizin ellerine saglik insaallah daha uzuuun uzun yillar sizlere boyle guzel sofralar hazirlar bizlerde burdan begenilerimizi iletiriz. Ayrica sofra kadar mekan da harika ...ne mutlu sizlere ... darisi basimiza boyle sofralarda annecigimizin yaninda olmak bizlerede nzsip olur umarim...

canan

hayatınız boyunca böyle güzel soffralarda ailenizle kenetlenip;hep mutlu olun.

ayfer

hatice hanım ne güzelde konuşmuşsunuz hepimizin gönlünden geçenlere tercüman olmuşsunuz. annenizin ellerine sağlık.

Tuba kaya Sucu

Çok güzel bir sofra olmuş. Annenizin eline sağlık. Ailenize ve size daha nice mutlu bayramlar.

ferideco

Hayat şu aralar sanki bana hep ve herkese aynı sorunlu yaşantılarla dolu gibi geliyor,neyseki sen ve ailen birbinize ne kadar kenetlisiniz bu da çok önemli bu mükellef bayram sofrasından herşey anlaşılıyor,sevgiler canım

sumeyra

Bayram mesajiniz biraz buruk ama hayat bu mutluluklar kadar uzuntulerde var.Allah yasadiklarimizdan ders alip sukretmeyi nasip etsin. Anneciginizin ellerine saglik insaallah daha uzuuun uzun yillar sizlere boyle guzel sofralar hazirlar bizlerde burdan begenilerimizi iletiriz. Ayrica sofra kadar mekan da harika ...ne mutlu sizlere ... darisi basimiza boyle sofralarda annecigimizin yaninda olmak bizlerede nzsip olur umarim...

sura

Oh be nerelerdesin canim yaaa!Ozledik seni.Unutma canim seni seven ve yazilarini dort gozle bekleyen biz binlerce takipcin var.Hayatimizda mutsuzluklar olmasa imtahanin sirri nerede kaldi?
Seni Allah icin cok seviyoruz.
Bir ablan...

mujgan

Sevgili Hatice; zorluklar da bizim için değil mi? Yoksa elimizde olan ve unuttuğumuz güzellikleri ve nimetleri nasıl hatırlayacağız? Dilerim; üzüldüğün herşey hakkında hayırlı olacak şekilde değişir ve güzelleşir. Bu arada benim annem de havuçlu ve kuşbaşılı pirinç pilavını çoook güzel yapar. Ne zaman görsem çocukluğumun sofraları gelir hala gözümün önüne...Selam ve dua ile :))

Duygu

Sırf sofrayı görmek bile iştahımı açtı. Aslında patatesli patlıcan yemeğiniz için geldim, yemeği de hazırladım şimdi pişiyor. Şöyle bir gezineyim dedim bunları görünce dikkatım dağıldı. Sizin ve annenizin ellerine sağlık.

Peri

Keske hayat hep duz gitse der annem ama malesef hep inisler,cikislar,uzuntuler,dertler, Allah insana oyle sabir vermiski herseye alisiyoruz hemde cok cabuk.

mürüvet

ellerine,emeğine sağlık anneciğinin..insanın etrafında bayramı geçirebileği ailesinin olması ne güzell..rabbim onlarla birlikte hep güzellikler yasattın..

ayse borhan

Cok güzel bir sofra acaba etli pilavin tarifini yayinlarmisiniz?Aslinda pilavin kendine has yöresel ismide var ama aklima gelmiyor simdi.Neyse simdiden tesekkürler...

bebek şekerleri

Off diyorum ramazan geçti fakat sizin sofralarınız harika görünüyor, şu saate açlığın hat safhada olduğu saatler ve tekelime ile enfes görünüyor yemedek yorum yapmakta pekte verimli olmuyor fakat görerek yorum anca bukadar oluyor başarılar dileriz.

sengül öncel

arkadaşım bu nasıl muhteşem bir sofra böyle ellerinize sağlık.

nurten

senelerdir sitenin iyi bir takipçisiyim hatice. bayram mesajını böyle buruk yazmana çok üzüldüm .diliyorum zorluklar yerini huzura mutluluğa bırakır.bütün ailenle nice mutlu bayramlar.

Ebru Kumsal

Çok güzel bir sofra,iştahım açıldı valla:) Ellerinize sağlık, kesenize bereket:)

Ayse

Mrb hatice hanim
Sitenizi uzun zamandir takip etmeme ragmen, ilk kez yorum yaziyorum.
Guzel tariflerinizi paylastiginiz icin Allah razi olsun. Tarifleriniz kadar, sofra ve sunum ile ilgili de Guzel fikirler veriyorsunuz.
Anneniz çok özenli bir sofra hazirlamis, sunum ve özellikle mekanda çok güzel görünüyor.
Yalniz sunuda belirtmek isterimki, kadehler böyle sofralara yakismiyor bence. Hernekadar içerisinden su veya meyva suyu tüketilsede, yinede Kadehler alkolü, sarabi sembolize ediyor.

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)