« Portakal Ağacı Ekim 2013 Sayısı | Main | İyi Bayramlar ve Bir Bayram Hediyesi »

01/10/2013

Comments

nurten

Ellerinize sağlık. Keske herkes sizin gibi ince dusunse. Bende bir ogretmenim ve bu davranisinizi ve dusuncenizi takdir ettim dogrusu.

arzuc

Haftasonundan beri ayni seyi dusunuyorum. Sizin hayata gecirmis olmaniz ne guzel:) ben gerci nestcafe fincanli, kahveli ve cikolatali bir paket dusunmustum umarim bugun hazirlayip yarin ulastirabilirim:)

seyma

Kiymet vermek,gonul almak ne guzel erdemler,masallah sana

Figen

Bir annenin evlatları adına hissettiği huzurun, mutluluğun anlamıdır o keki kıymetli kılan... Evlatlarımıza bizimle aynı gözle bakabilen, canına koyabilen öğretmenler sizi seviyorum.

nursen

ellerinize sağlık.. ama olmadı, şimdi bende kendi velilerimden bekliyorum :)

zübeyde ü.

Dört sınıfı bir arada okutan bir köy öğretmeni olarak velilerim kek getirmese de bol bol katmer,yanıç vb.getiriyorlar,sağolsunlar.Emeğin görülmesi çok güzel,sizin de ellerinize sağlık...

kevser

çok düşüncelisiniz tebrikler.Keşke bnmde sizin gibi düşünceli bir velim olsaydı.Siz bir veli olarak bunu düşünmüşsünüz bnde velilerim için bir şeyler hazırlayıp toplantıya götürmeyi planlıyorum.

önemli olmak düşünmek,düşündüğünü değer verdiğini karşısındakine hissettirmektir.

ilknu

bir öğretmen olarak bu düşünceniz beni de mutlu etti :) çok zarifsiniz...

Semaaa

ne guzel suslemissiniz.eminim ne kadar az veli bu kadar ince dusunuyordur

çiğdem

bu siteyi takip ettiğim günden beri yaptığınız her şeyi çok beğenen, yeni bir şey deneyeceksem ilk portakal ağacına bakan bendeniz, zaman zaman diyordum ki keşke Hatice hanım benim tanıdığım biri olsaydı... derkennnnn öğrendim ki bu kek bizim öğretmenler odamızdaymış bugün...keki şuan sitede görmüş olsam da sadece :)ince düşünceniz için çok tşk ederiz Hatice Hanım...

Ayşe İkbal'in Rehber Öğretmeni....

SengülL Öncel

ELLERİNİZE SAĞLIK
ÇOK İNCE BİR DÜŞÜNCE
BU ARADA PORTAKAL AĞACI DERGİSİNİ DUYMADIĞIMI VE GÖRMEDİĞİMİ SÖYLESEM
İNŞALLAH AYIPLAMASSINIZ BENİ
EN KISA ZAMANDA ALACAĞIM İNŞALLAH
HAYIRLI GÜNLER

filiz

merhaba hatice hn,ben sizin sesiz takiocilerinizdenim cok yorum yazmasamda sayisiz tarifinizi denedim ve hepsidende iyi sonuc aldim benim sorum sitenizdeki kuru borek tarifinizi hazirlanmis ve pisirilmemis olarak dodurucuda saklayabilirmiyim daha sonra cozdurdukten sonra yaglayip pisirsek nasil olur fikrinize ihtiyacim var simdiden tesekkurler filiz ...

Hatice K.

Merhaba,
Kurdelenizi nereden aldınız?
çok güzelmiş...

Hande

TRT ÇOcuk' a müdür olmuşsunuz, Poratakal Agacı dergisi çıkarıyorsunuz ama ne yazık ki hakkında bölümündeki yazım yanlışını görünce öğrenmenin yaşı olmaz diyerek bir hususa dikkatinizi çekmek istedim. "türk yemekleri" şeklindeki kullanım tamamıyla yanlıştır. Doğrusu Türk yemekleri olacaktır. Maksatlı bir yazım olmadığını ümit ederim.

esra

keşke her veli sizin kadar düşünceli olabilse...

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been saved. Comments are moderated and will not appear until approved by the author. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Comments are moderated, and will not appear until the author has approved them.

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)