« Tavlayla Kazanılan Koru | Main | Karaca Bird Pasta Takımı Çekilişi »

07/01/2014

Comments

ayten

bu yazida niye yazar ismi yok

Nur...

müthiş bi başarı öyküsü Pınar Hanım'ın yaşantısı. Keşke herkes sizin gibi başarabilse. Kadınların hayatta kazanabilmesi başarabilmesi ne kadar güzel bişey. Tebrikler Pınar Hanım

aysegul kolancı

tebrık edıyorumm aslında bır cookk ınsanın hayalını gerceklestırmıs pınar hanım ..her ınsan kacmak ıster yapmak ıster ama cogunda bu ısteemekten oteye gıtmez ..pınar hanım ıstemıs ve yapmıs..Bizlerle de paylastıgınız ıcınn tesekkur ederım bende artk tanıyorum pınar hanımı..Hatıce hanım sızınlede reportaj yapın lutfen çunku sızde bu ulkede ılklerı basaran nadıde ınsanlardansınız..

ayşe

hemen hatırladım pınar hanımı bir polemik yaşanmıştı yorumlarda. arattım eski sayfalardan ve tekrar okudum doğru hatırlamışım. zaman ne kadar çabuk geçiyor.iyi ki tanıdık seni portakal ağacı iyi ki hayatımızdasın...

EBRU

Siz ne kadar güzel anlatmışsınız Ve siz İpek Hanım ne kadar güçlü ve yürekli bir anne düşünceli bir komşu,arkadaşsınız.Ve tabii en önce ne kadar BÜYÜK bir İNSANSINIZ.
Tebrik etmemek elde değil...

Serap

Olağanüstü bir yazı,.. keşke tüm gençlerimiz, çocuklarımız,... umuda ihtiyacı olanlarımız, herkes okusa bu yazıyı, bu mücadeleyi. Paylaşım için teşekkürler.

Eda

Sayenizde bu guzel ciftligi kesfetmis oldum.Ilk firsatta gicem alisveris yapmaya.

Aslı ÖZGÜL

Anlatım,hikaye her şey güzel de bazı açıklar var anlatımda ve bundan dolayı anlatılanların biraz abartılı olduğunu düşünüyorum,şöyleki: Sene 91'de Şirinceye geçerken internetten ev kiralandığı yazılmış. Oysaki internet Türkiyeye 93 yılında ve ODTÜ sayesinde gelmiştir. Haliyle şüphemi haklı bulursunuz diye düşünüyorum.

elif zorcan

yıllar evvel özendiğim hayata, şimdi böyle okuyunca daha özendim. çok yaşayın...

tuba

Modern toplumun çalışan kadınları için süper bir başarı hikayesi. Ama aile hayatında yaşanan başarısızlıklar ve babasız -ayrılıklar sonucunda babasız kalma durumundan bahsediyorum elbet- büyüyen, büyütülen çocukların durumunu gözardı etmemek lazım diye düşünüyorum. Umarım ayrılıklar güzel yönetilebilmiştir. Aksi taktirde olan ne yazık ki çocuklarımıza oluyor...

รับทำ seo

I'm gone to tell my little brother, that he should also visit this blog on regular basis to get updated from hottest information.

ayşe biber

sitesinde satılık ilanı gördüm, sitesi ipekhanım.com değilmi ?

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been saved. Comments are moderated and will not appear until approved by the author. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Comments are moderated, and will not appear until the author has approved them.

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)