« Tavlayla Kazanılan Koru | Main | Karaca Bird Pasta Takımı Çekilişi »

07/01/2014

Comments

ayşe biber

sitesinde satılık ilanı gördüm, sitesi ipekhanım.com değilmi ?

รับทำ seo

I'm gone to tell my little brother, that he should also visit this blog on regular basis to get updated from hottest information.

tuba

Modern toplumun çalışan kadınları için süper bir başarı hikayesi. Ama aile hayatında yaşanan başarısızlıklar ve babasız -ayrılıklar sonucunda babasız kalma durumundan bahsediyorum elbet- büyüyen, büyütülen çocukların durumunu gözardı etmemek lazım diye düşünüyorum. Umarım ayrılıklar güzel yönetilebilmiştir. Aksi taktirde olan ne yazık ki çocuklarımıza oluyor...

elif zorcan

yıllar evvel özendiğim hayata, şimdi böyle okuyunca daha özendim. çok yaşayın...

Aslı ÖZGÜL

Anlatım,hikaye her şey güzel de bazı açıklar var anlatımda ve bundan dolayı anlatılanların biraz abartılı olduğunu düşünüyorum,şöyleki: Sene 91'de Şirinceye geçerken internetten ev kiralandığı yazılmış. Oysaki internet Türkiyeye 93 yılında ve ODTÜ sayesinde gelmiştir. Haliyle şüphemi haklı bulursunuz diye düşünüyorum.

Eda

Sayenizde bu guzel ciftligi kesfetmis oldum.Ilk firsatta gicem alisveris yapmaya.

Serap

Olağanüstü bir yazı,.. keşke tüm gençlerimiz, çocuklarımız,... umuda ihtiyacı olanlarımız, herkes okusa bu yazıyı, bu mücadeleyi. Paylaşım için teşekkürler.

EBRU

Siz ne kadar güzel anlatmışsınız Ve siz İpek Hanım ne kadar güçlü ve yürekli bir anne düşünceli bir komşu,arkadaşsınız.Ve tabii en önce ne kadar BÜYÜK bir İNSANSINIZ.
Tebrik etmemek elde değil...

ayşe

hemen hatırladım pınar hanımı bir polemik yaşanmıştı yorumlarda. arattım eski sayfalardan ve tekrar okudum doğru hatırlamışım. zaman ne kadar çabuk geçiyor.iyi ki tanıdık seni portakal ağacı iyi ki hayatımızdasın...

aysegul kolancı

tebrık edıyorumm aslında bır cookk ınsanın hayalını gerceklestırmıs pınar hanım ..her ınsan kacmak ıster yapmak ıster ama cogunda bu ısteemekten oteye gıtmez ..pınar hanım ıstemıs ve yapmıs..Bizlerle de paylastıgınız ıcınn tesekkur ederım bende artk tanıyorum pınar hanımı..Hatıce hanım sızınlede reportaj yapın lutfen çunku sızde bu ulkede ılklerı basaran nadıde ınsanlardansınız..

Nur...

müthiş bi başarı öyküsü Pınar Hanım'ın yaşantısı. Keşke herkes sizin gibi başarabilse. Kadınların hayatta kazanabilmesi başarabilmesi ne kadar güzel bişey. Tebrikler Pınar Hanım

ayten

bu yazida niye yazar ismi yok

The comments to this entry are closed.