« Taze Barbunyalı Humus | Main | Unsuz ve Şekersiz Beslenme Yolculuğum »

21/04/2015

Comments

Funda

Hatice hanım merhabalar, sitenizde olan son iki yazı beni oldukça etkiledi, benim merak ettiğim bir nokta var, bu detoks tarifindeki herhangi bir detoks içeceğini her öğün içebilmemiz mümkün müdür sabah öğle akşam yeşil detoks gibi, yoksa sabah yeşil öğle turuncu akşam kırmızı detoks şeklinde mi ilerlemeliyiz?
Paylaşabilirseniz çok zevinirim..

Şefika

S.a Hatice Hanım
Bugün detoksta 2.günüm.İnş başarabilirim. Açlık hissetmiyorum ama baş ağrım var.Ben de edebiyat öğretmeniyim.Sizi çok severek takip ediyorum.Bütün günlerde sadece içecek içsek salata yemek daha mı etkili olur acaba?Çiğneme yapmasak nasıl olur sizce? Sevgiler...

Sevims

Selam ben de bu kürü yapıyorum asagı yukarı 300ml oluyor su katıyorum asırı katı oluyor benım sorum sekersiz neskafe icebilirmiyim sakıncası varmı

AYCAN

Ablacim 1 bardak icecegin kac ml olması gerekli

AYCAN

Ablacim denemek istiyorum, katı meyve sikacagim çok iyi değil, verdiğiniz ölçülerle kac ml içecek çıkıyor

Esra alkan cifci

İyi gunler, sitenizi tamda artik yeme aliskanligimi degistirmek istedigim bir donemde kesfettim. Ve tani yeni yeme tercihinizide.. Cook imrendim, bi ara karatay diyetini uyguladim bende ( karbonhidratsiz bir yeme duzeni) , kisa bir sure bile olsa faydasini cok gordum. Soruma gelince; bu detox juicelar buz dolabinda veya buzlukta saklanabilir mi? Evetse sureleri hakkinda bilgi verirseniz cook svimirim. Birde yeni duzeninizde meyveye yer varmi? Son postunuzda meyve ile ilgili bir detay goremeyince merak ettim, paylasirsaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler ve tebrikler..

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)

Reklam

  • .